House Brand • تازه ترین نکات و ایده ها برای داشتن اتاق خوابی با دکوراسیون آبی...

تازه ترین نکات و ایده ها برای داشتن اتاق خوابی با دکوراسیون آبی...

22مرداد 493 0
تازه ترین نکات و ایده ها برای داشتن اتاق خوابی با دکوراسیون آبی...
این مقاله چکیده ای ندارد

آبی یکی از بهترین رنگ ها برای اتاق خواب شماست که دارای انواع کنتراست و سایه های زیبا است. رنگی است که همنوای دریا و آسمان است. دکوراسیون آبی دارای طیف گسترده ای از سایه هاست.دکوراسیون  آبی های روشن که به شما حس حضور در ساحل را می دهند و دکوراسیون آبی های تیره که احساسات عمیق شما را بر می انگیزند.

برای استفاده بهتر از رنگ آبی در دکوراسیون اتاق خواب چند فاکتور اصلی وجود دارد. اگر شما در اتاق خواب خود سقف های بلند همراه با پنجره های بزرگ دارید پس با فراوانی نور مواجهید.به همین دلیل به راحتی شهامت این را خواهید داشت که به دیوارها رنگ آبی تیره بزنید و در این میان از ته مایه های رنگی خاکستری یا صورتی کمرنگ به عنوان نقش و نگار استفاده کنید.

برای ایجاد یک فضایی روستایی در اتاق خواب،چوب راش، بلوط و گردو همگی به طرز فوق العاده ای با سایه های آبی در تضاد هستند. یک تخت خواب دونفره با مبلمانی با روتختی و روکش های آبی آسمانی و بالش هایی با لبه سفید  همچنین نوارهای آبی کمرنگ، لطافت فضایی روسایی را در اتاق شما به ارمغان می آورد.

طراحی الهام گرفته از ساحل نیز بسیار ساده است. تخت خواب ساد تان را با یک تخت خواب بزرگ تر تعویض کنید و برای روتختی از یک پارچه راه راه آبی استفاده کنید.طرح چوب تخت خوابتان نیز باید ساده باشد. راهکارهایی دیگر برای دکوراسیون آبی اتاق خواب.

1_ از کاغذدیواری آبی با طرح هایی اقیانوسی استفاده کنید.

طرح اقیانوسی این کاغذها باعث آرامش می شوند و خواب خوبی را همراه با چشم اندازی آرام، برایتان فراهم خواهد کرد.تر کیبی از لوازم چوبی خام و ساده با پارچه های آبی،  این صحنه از اتاق خواب یک گوشه ای دنج و ساحلی را ایجاد می کند.

 

دکوراسیون آبی، اتاق خواب آبی، اتاق آبی

 

2_ برای اتاق خوابی الهام بخش و محل  کار دیوارها را آبی تیره کنید.

یک تختی برای خوابیدن و یا فکر کردن، فضایی اینچنین را می سازد که  دومنظوره و شیک است. کاغذدیواری هایی اینچنینی باعث سکون، الهام بخشی و خلاقیت می شوند.مبلی برای استفاده روزانه و یا تخت خواب شبانه میهمان، با روکش های از ترکیب تن های آبی و صورتی یکی از انتخاب های هوشمندانه است.

 

دکوراسیون آبی، اتاق خواب آبی، اتاق آبی

 

3_ از پارچه های راه راه ساحلی با رنگ های آبی، خاکستری و خنثی استفاده کنید.

خود را در طرح ها و رنگ هایی سیال ساحلی، مثل سنگریزه و ماسه غوطه ور کنید. کاغذدیواری هایی با نقش های راه راه از رنگهایی آرامش بخش آبی های کنار دریا و تن های خاکستری فضایی ایده آل را برای رها شدن ایجاد می کند.دیوارهایتان را با لوازم جانبی راه راه تزئین کنید. با راه راه هایی افقی و طرح های آبرنگی.کف را به رنگ آبی در بیاورید به همراه طرح چوب روستایی و با استفاده از ملحفه هایی نرم با بافت هایی متفاوت می توانید محیط دلنشین و دلخواهتان را داشته باشید.

 

دکوراسیون آبی، اتاق خواب آبی، اتاق آبی، دکور آبی

 

4_ ترکیبی از گل لوپین و گل ذرت ایجاد کنید.

برای داشتن ظاهری آرام در اتاق خواب گروهی از رنگ هایی چون آبی نیلی پر رنگ و آبی متمایل به ارغوانی، به همراه باف چوب و انواع بافت های نرم، برای داشتن فضایی راحت استفاده کنیدو برای ایجاد حال و هوای سبک وینتیج نیز، از طرح های ویلیام موریس که یک طراح مشهور پارچه بود استفاده کنید.

 

دکوراسیون آبی، دکور آبی، اتاق خواب آبی، اتاق آبی

 

5_ با ترکیب سبز و آبی یه مناطق استوایی بروید.

از چاپ های جنگلی برای پس زمینه دیوارهای اتاقتان استفاده کنید و گوشه دنج و جنگلی خود را داشته باشید. ظاهری با ترکیبات برگ دار، آبی نیلی و نارنجی سوخته، نمایی هوشمندانه ایجاد می کند. حس لوکس بودن را با یک روتختی مخمل و لایه هایی از پارچه های فاخر ایجاد کنید.برای ایجاد حال و هوای یک خانه درختی لوکس، وسایلی همچون میز از تکه چوب های روستایی بسازید همچنین از آباژورهایی بافته شده از حصیر استفاده کنید.

 

دکوراسیون آبی، دکور آبی، اتاق آبی، اتاق خواب آبی

 

6_ برای رنگ دیوارها از آبی پر رنگ استفاده کنید.

وسایل و مبلمان با طراحی زیبا، به صورت جسورانه و متناسب با آبی پر رنگ  همچنین طرح هایی برای روی دیوارهایتان انتخاب کنید. ترکیب خاکستری_ آبی ملایم بسیار عالی است. همچنین به یک صندوق قدیمی و دیگر وسایلی که رنگ های گرم و نارنجی دارند جذابیت های بسیاری را به فضای شما خواهند بخشید.

 

دکوراسیون آبی، دکور آبی، اتاق خواب آبی، اتاق آبی

 

7_ رنگهای سبز کم رنگ و  آبی فولادی را برای ایجاد یک فضای پر انرژی ترکیب کنید.

در این میان از طرح های انتزاعی استفاده کنید و سطوح ساده را با طرح هایی هندسی تزئین کنید.اگر دیوار بزرگ ساده ای دارید که سادگی اش برای شما آزار دهنده است قسمتی از دیوار را با کاغذ دیواری ای با طرح هندسی بپوشانید.همچنین اگر از اتاق خوابتان به عنوان اتاق مطالعه نیز استفاده می کنید قسمتی که میز شما قرار دارد را با استفاده از یک رنگ متفاوت متمایز کنید.

 

دکوراسیون کلاسیک، دکوراسیون سبز، میز مطالعه

 

8_ از رنگ آبی خنثی استفاده کنید.

در دکوراسیون آبی می توانید از سبک مینیمالیست استفاده کنید و از چاپ ها و پترن های شلوغ استفاده کنید. طرح های شلوغ بیشتر برای زمانی مناسب هستند که فضای شما ساده و آرام است و می خواهید با طرح های یشلوغ این سادگی را در هم بشکنید. از این نوع طرح ها برای قسمت هایی که زمینه ی ساده دارند استفاده کنید.

 

اتاق خواب آبی، روتختی طرح دار،لوستر حصیری

 

9_ با آبی فیروزه ای و رنگ های مرجانی، دکوراسیونی آرام بخش بسازید.

پیشنهاد میکنیم این مطلب را نیز بخوانید : مزایا و معایب بتن خود متراکم چیست؟

با رنگ های روشن و سفید فضایی مدرن ایجاد کنید.نمایی از بندر کارائیب یا ساحل میامی ایجاد کنید تا هر روز صبح که از خواب بر می خیزید احساس کنید که در تعطیلات هستید.برای استفاده بهینه از فضا نیز از چند قفسه ی کوچک استفاده کنید. کف پارکت نیز حال و هوایی روستایی به اتاق شما خواهد داد. برای راحتی بیشتر نیز از یک پاف یا چهارپایه کوچک در کنار تخت خود استفاده کنید. بدین صورت پیش از خواب می توانید کوسن های تزئینی و یا کتاب و موبایل خود را بر روی آن قرار دهید.

 

اتاق خواب آبی، دکوراسیون آبی، رنگ آبی فیروزه ای

 

10_ فضایی پیرامون رنگ های تخم اردک ایجاد کنید.

رنگ هایی همچون سبز آبی کم رنگ، صورتی، آبی فیلی و خاکستری کم رنگ فضایی آرام را ایجاد می کنند.اگر همه دیوارهایتان ساده هستند و وسایل شما نقش و نگار چندانی ندارند می توانید برای یکی از دیوارها از کاغذدیواری طرح دار استفاده کنید.اگر به دنبال فضایی آرام و ساده هستید ما این دکوراسیون را به شما پیشنهاد می دهیم.

 

دکوراسیون طوسی، رنگ های خنثی، آبی فیلی، دکوراسیون آبی

 

11_ رنگ آبی نیمه شب را در آغوش کشید.

از طرح های کاشی وار استفاده کنید. استفاده از طرح های مراکشی و پارسی در این فضا بسیار به چشم می خورد. طرح هایی هندسی و انتزاعی در زمینه های ساده بسیار چشم نواز خواهند بود.همچنین بهتر است زمینه کف را به رنگی ساده در آورید تا وسایلی که طرح دار هستند جلوه گر باشند و چشم را آزار ندهند.

 

دکوراسیون آبی، طرح های هندسی، اتاق خواب آبی

 

ما تازه ترین نکات و ایده ها را راجع به دکووراسیون آبی در این مقاله به شما ارائه دادیم. برای دیدن ایده های به روز و کاربردی در حیطه دکوراسیون می توانید به صفحه مقالات مراجعه کرده و آنها را مطالعه نمایید.

 

  • ارسال شده توسط : maryam
  • مقاله های مشابه

    نظرات شما

    House Brand یک سامانه ی اینترنتی است که به منظور توسعه ی برند سازی صنعت ساختمان و بازار این صنعت راه اندازی شده است.این سامانه با توجه به نیاز کاربران خود یک پنل اختصاصی با قابلیت های ویژه در اختیار آنها قرار میدهد . هم چنین این امکان را برای کاربران فراهم می آورد که بدون واسطه و محدودیت بتوانند به صورت مستقیم وارد بازار بزرگ صنعت ساختمان شوند .
    logo-samandehi