House Brand • بلندترین آسانسوردنیا ، سازه ای منحصر بفرد در چین

بلندترین آسانسوردنیا ، سازه ای منحصر بفرد در چین

16تیر 423 0
بلندترین آسانسوردنیا ، سازه ای منحصر بفرد در چین
این مقاله چکیده ای ندارد

سازه ها و بناهای عظیم بسیاری در دنیا ساخته شده است که کشور چین یکی از مراکز این سازه های عظیم به حساب می آید . آسانسور بیلانگ یکی از این بناهای عظیم و منحصر بفرد این کشور است که در ژانگ جیاجی واقع شده است .

این آسانسور در پرتگاهی بلند ساخته شده است و دیواره ی شیشه ای آن موجب شده است که منظره و تصویر منحصربفردی به بازدیدکنندگانی که سوار بر این آسانسور شده اند را هدیه دهد .

این آسانسور از سه آسانسور جداگانه متشکل بوده و دارای ارتفاع شگفت انگیز 330 متر است . شروع به ساخت بیلانگ در سال 1999 بوده که تا سال 2002 ساخت آن به اتمام رسید . برای ساخت آن 120 میلیون ین که معادل 17 میلیون دلار است هزینه شده است . مطمئنا منظره شگفت انگیزی که این آسانسور داراست یکی از زیباترین مناظر طبیعی دنیاست که سالانه هزاران توریست را به این منطقه جذب میکند . بدون شک بایستی حتما یکبار سوار شدن بر آن را امتحان کرد . 

  • ارسال شده توسط : omid.n
  • مقاله های مشابه

    نظرات شما

    House Brand یک سامانه ی اینترنتی است که به منظور توسعه ی برند سازی صنعت ساختمان و بازار این صنعت راه اندازی شده است.این سامانه با توجه به نیاز کاربران خود یک پنل اختصاصی با قابلیت های ویژه در اختیار آنها قرار میدهد . هم چنین این امکان را برای کاربران فراهم می آورد که بدون واسطه و محدودیت بتوانند به صورت مستقیم وارد بازار بزرگ صنعت ساختمان شوند .
    logo-samandehi