House Brand - مقاله ها

مقاله های ارسال شده

 • زندگی در خانه متحرک

  22فروردین  در این مقاله با هم به بررسی خانه متحرک و نوع سازه‌، همچنین مزایا  و هزینه های آن می‌پردازیم.
  291 0
  ادامه مطلب
 • طراحی و بازسازی ارزان و کم‌هزینه

  17فروردین اغلب ایده‌های بزرگ برای مردم غیر قابل مشهود است و جای تعجب هم نیست. برخلاف هنر، طراحی به دنبال حل مساله است. در این پست می‌خواهیم شما را با چند ایده طراحی و بازسازی ارزان و کم هزینه آشنا کنیم که با کمی خلاقیت می‌توانید از این ایده‌ها به بهترین شکل استفاده کنید. در این پست میخواهیم شما را با انواع ایده های طراحی آشنا کنیم.
  421 0
  ادامه مطلب
 • چند ایده از ترکیب رنگ ها در طراحی داخلی آشپزخانه

  14فروردین می‌گویند آشپزخانه، قلب هر خانه است. آیا تا به حال برایتان پیش آمده که پس از دیدن آشپزخانه‌تان احساس کنید تمام انرژی‌تان تحلیل رفته است؟ مایل هستید در آشپزخانه‌تان تغییراتی اعمال کنید؟ مثلا استفاده‌ از رنگ‌های مهیج در آشپزخانه می‌تواند شروع خوبی برای این تغییر باشد.
  253 0
  ادامه مطلب
 • گرانترین ویلا های جهان

  11فروردین در جهان ویلاهای لوکس زیادی با معماری بی‌نهایت عالی ساخته شده‌اند. در این پست می‌خواهیم شما را با 6 مورد از بهترین ویلاهای لوکس دنیا آشنا کنیم و امکانات آنها را مقایسه کنیم.  
  328 0
  ادامه مطلب
 • گران ترین شهرهای جهان

  27اسفند زوریخ، پاریس و هنگ‌کنگ از بین 130 شهر بزرگ دنیا جزو گران‌ترین شهرهای جهان محسوب می‌شوند. عواملی که بر گران بودن شهرها تاثیر می‌گذارد عبارتند از هزینه زندگی، میزان درآمد، سبک زندگی، نرخ تبادل ارز داخلی و مسائل مربوط به زنجیره تامین. در این مقاله می‌خواهیم در مورد گران‌ترین شهرهای جهان صحبت کنیم و به معماری این شهرها بپردازیم.
  294 0
  ادامه مطلب
 • کاربرد انواع دیوار های ساختمانی

  24اسفند دیوارها یکی از بخش‌های اصلی تشکیل دهنده ساختمان هستند، که جهت تحمل وزن ساختمان یا جدا سازی فضا‌های داخلی و خارجی ساختمان از آن‌ها استفاده می‌شود. مصالح به‌کار رفته در ساخت دیوارها نیز بسیار حائز اهمیت هستند و وابسته به شرایط باید از مصالح مناسب در ساخت دیوار‌ها استفاده شود.
  356 0
  ادامه مطلب
 • انتخاب بهترین مصالح در پروژه های ساختمانی

  19اسفند انتخاب مصالح بادوام در یک پروژه ساختمانی بسیار حائز اهمیت است و بر بسیاری از موارد مانند استحکام و ایمنی ساختمان، هزینه‌های نگهداری، آسایش ساکنین و... تاثیر می‌گذارد. اما مصالح بادوام در هر پروژه ساختمانی با بقیه متفاوت است و وابسته به عوامل زیادی است که در این مقاله ۶ مورد مهم را مورد بررسی قرار می‌دهیم.
  634 0
  ادامه مطلب
 • معرفی 10 برج برتر پایتخت

  13اسفند در این مقاله به معرفی 10 برج برتر پایتخت و بررسی آنها می‌پردازیم و نکات جالب توجه آنها از نظر معماری، سازه و امکانات رفاهی مورد بررسی قرار خواهیم داد.
  664 0
  ادامه مطلب
 • افزایش ایمنی محیط کار ساختمانی

  11اسفند بارها این جمله معروف را شنیده‌ایم که اول ایمنی بعد کار،‌ عدم رعایت مسائل ایمنی در محیط کار ساختمانی می‌تواند موجب آسیب های فیزیکی، شیمیایی، بیولوژیکی شود. در این راستا لازم است نیروی انسانی از روش‌های بهبود ایمنی محیط کار ساختمانی آگاه باشند و همواره مسائل ایمنی را در محیط کار ساختمانی رعایت کنند. در این مقاله به معرفی راهکارهای کلیدی در ارتقا ایمنی محیط کار ساختمانی خواهیم پرداخت.
  338 0
  ادامه مطلب
 • نماهای آجری مدرن دنیا را بشناسید

  5اسفند آجرها از آن دسته متریال های بکار برده شده در ساخت نماها و ساختمان هستند که از دیرباز تاکنون مورد استفاده بسیاری از افراد قرار گرفته اند. نما آجری به کار گرفته شده به شکلی مدرن و زیبا میتواند در کنار حفظ اصالت برای شما، مدرن بودن شما را نیز به رخ دیگران بکشد و می‌تواند نمای زیبایی را در هر جایی ایجاد نماید.
  564 0
  ادامه مطلب

House Brand یک سامانه ی اینترنتی است که به منظور توسعه ی برند سازی صنعت ساختمان و بازار این صنعت راه اندازی شده است.این سامانه با توجه به نیاز کاربران خود یک پنل اختصاصی با قابلیت های ویژه در اختیار آنها قرار میدهد . هم چنین این امکان را برای کاربران فراهم می آورد که بدون واسطه و محدودیت بتوانند به صورت مستقیم وارد بازار بزرگ صنعت ساختمان شوند .
logo-samandehi