House Brand - مقاله ها

مقاله های ارسال شده

 • نماهای آجری مدرن دنیا را بشناسید

  5اسفند آجرها از آن دسته متریال های بکار برده شده در ساخت نماها و ساختمان هستند که از دیرباز تاکنون مورد استفاده بسیاری از افراد قرار گرفته اند. نما آجری به کار گرفته شده به شکلی مدرن و زیبا میتواند در کنار حفظ اصالت برای شما، مدرن بودن شما را نیز به رخ دیگران بکشد و می‌تواند نمای زیبایی را در هر جایی ایجاد نماید.
  292 0
  ادامه مطلب
 • کاربرد هوش مصنوعی در صنعت ساختمان

  4اسفند هوش مصنوعی در صنعت ساختمان  ایران به عنوان سامانه جامع مدیریت هوشمند ساختمان شناخته می شود سیستمی است که جهت کنترل و مدیریت هوشمند تاسیسات و تجهیزات مکانیکی ، الکتریکی والکترونیکی ساختمان بکار می رود . در واقع با بکارگیری مجموعه ای از قطعات الکترونیکی در هرساختمان ، به هر اندازه و ابعاد می توان شاخص های مصرف و هزینه انرژی ، نگهداری و تعمیرات ،پدافند غیر عامل و بحران ، کنترل از راه دور ، امنیت و ایمنی و اثرات زیست محیطی را مدیریت نمود .
  578 0
  ادامه مطلب
 • سیستم مدل سازی اطلاعات ساختمان(BIM)

  29بهمن در اطراف ما فناوری به سرعت در حال ایجاد تغییر در نحوه زندگی، کار، بازی و برقراری ارتباط است. این اتفاق بسیار سریع رخ می دهد و به سختی می توان زندگی قبل از اینترنت، تلفن های هوشمند و داده های بی سیم را به یاد آورد. در عین حال، فناوری های مهمی در حال ظهور هستند که قرار است تمدن دیجیتالی ما را به طور فزاینده ای ارتقا دهند. در این میان صنعت ساختمان نیز از این تغییرات تاثیر می پذیرد.
  385 0
  ادامه مطلب
 • برندسازی حوزه ساختمان

  23فروردین برند وعده ی یک تجربه است. در واقع شما به تمامی مشتریان بالقوه ی خود قول می دهید اگر با شما همکاری کنند یک سری مزیت مشخص دریافت خواهند کرد. هر چه این وعده ها جذاب تر باشند و البته صحت داشته باشند کسب و کار شما رونق بیش تری می گیرد.
  650 0
  ادامه مطلب
 • چند نکته ی کاربردی در برندسازی حوزه ساختمان

  24آذر شبکه های اجتماعی را جدی بگیرید: حتما بارها از افراد مختلف شنیده اید که به عنوان یک شرکت ساختمانی باید به فضای شبکه های اجتماعی ورود پیدا کنید. 
  1283 0
  ادامه مطلب
 • برندهای موفق ساختمانی چه می کنند؟

  4آذر می خواهیم به پایگاه اینترنتی برندی مراجعه کنیم که بیش ترین مراجعه را در شبکه های اجتماعی فیسبوک، توییتر، اینستاگرام و توییتر به خود اختصاص داده است. باید به یاد داشته باشیم که وب سایت یا پایگاه اینترنتی هر برند ویترین فعالیت های مجازی است. تمامی شبکه های اجتماعی خط و مشی خود را از طراحی سایت اصلی می گیرند. در نتیجه با بررسی balfourbeatty.com همراه ما باشید.
  959 0
  ادامه مطلب
 • چگونه با کمترین هزینه در دکوراسیون تغییر ایجاد کنیم؟

  2آبان در بیشتر موارد ما می خواهیم در دکوراسیون منزلمان تغییر ایجاد کنیم اما این کار ممکن است بسیار هزینه بر باشد. لزومی ندارد برای این کار کلیه وسایلتان را تعویض کنید. شما می توانید با ایجاد تغییر در بعضی از وسایلتان تغییرات لازم را به وجود آورید.
  770 0
  ادامه مطلب
 • طراحی مینیمال چه تاثیری بر دکوراسیون می گذارد؟

  29مهر طراحی داخلی مینیمال یکی از سبک های قرن بیستم است و تمرکز آن بیشتر بر سادگی است. شکل ها بیشتر هندسی و بدون جزئیات، همچنین دارای سطوحی تمییز هستند. مبلمان مورد استفاده در این نوع طراحی نیز ساده است.
  680 0
  ادامه مطلب
 • مهمترین نکات در اختلاط بتن و بتن ریزی چیست؟

  15مهر در این نوشته مهمترین نکات در اختلاط بتن و بتن ریزی را مورد بررسی قرار خواهیم داد که پیشنهاد میشود با ما همراه باشید 
  698 0
  ادامه مطلب
 • سقف وافل چیست؟

  26شهریور سقف وافل برای پوشاندن سقف های وسیع به کار می رود چرا که دو سویه است و در هر چهار سمت خود دارای تکیه گاه می باشد. در سقف وافل برای کاهش بار مرده حفره های در سقف به سیله قالب ایجاد می شود. در انتهای ستون ها و در برخی موارد در ابتدا و انتهای تیرها نیز توپر می گردد.
  692 0
  ادامه مطلب

House Brand یک سامانه ی اینترنتی است که به منظور توسعه ی برند سازی صنعت ساختمان و بازار این صنعت راه اندازی شده است.این سامانه با توجه به نیاز کاربران خود یک پنل اختصاصی با قابلیت های ویژه در اختیار آنها قرار میدهد . هم چنین این امکان را برای کاربران فراهم می آورد که بدون واسطه و محدودیت بتوانند به صورت مستقیم وارد بازار بزرگ صنعت ساختمان شوند .
logo-samandehi