سؤالات متداول

گروه HOUSEBRAND در چه حوزه ای فعالیت می کند؟

این گروه به  منظور توسعه برند سازی صنعت ساختمان و بازار این صنعت راه اندازی شـده است . ایـن سامانه این امکان را برای کاربران فراهم می آورد که بدون واسطه و محدودیت بتوانند به صورت مستقیم وارد بازار بزرگ صنعت ساختمان شوند . گروه تبلیغاتی   House Brand از پیشرفته ترین شرکت های تبلیغاتی در حوزه ساختمان و برندینگ میباشد.

برای معرفی برند خود در سامانه تبلیغاتی HOUSEBRAND چه کاری باید انجام داد؟

جهت معرفی برند خود ابتدا فرم درخواست برند سازی را ( از اینجا ) پر کرده و برای تیم هاوس برند ارسال نمایید، سپس مشاوران ما برای معرفی پکیج های تبلیغاتی با شما تماس خواهند گرفت.

تبلیغات و برند سازی فقط در سایت انجام میشود؟

گروه هاوس برند بنا به درخواست شما علاوه بر سایت در فضای مجازی نیز تبلیغات شما را انجام می دهد.

بازخورد تبلیغات به چه شکل هست؟

به دلیل فراهم ساختن بستر مناسب جهت شناخته شدن به جامعه بزرگ ساختمانی این امکان برای شما وجود دارد تا با صرف هزینه مناسب بازخورد خوبی از تبلیغات داشته باشید.

شرایط شرکت در دوره های آموزشی به چه صورت می باشد؟

این سامانه فرصتی را فراهم ساخته تا علاوه بر شناخت مطرح ترین برند ها و به روز ترین متریال های ساختمانی، دانشجویان و فارغ التحصیلان  این حوزه بتوانند با هدف توسعه و ارتقای دانش معماری و اجرای ساختمان در دوره های کاملا تخصصی و کاربردی بنا بر نیاز خود شرکت نمایند.

چه نوع فایل هایی در سایت برای فروش گذاشته شده است؟

تمامی فایل های موجود در سایت از فرم ها و قرارداد های مهم حوزه ی ساختمانی می باشد و دلیل قرارگیری در سایت کسب درآمد نمیباشد فقط برای کاربران این فرصت را فراهم ساختیم تا بتوانند به راحتی به تمامی فایل ها دسترسی داشته باشند.