House Brand • تمام بانک ها مکلف به پرداخت وام مسکن شدند...

تمام بانک ها مکلف به پرداخت وام مسکن شدند...

20مهر 245 0

گسترش نیوز- محمد اسلامی پیش‌از ظهر امروز در جلسه شورای هماهنگی راه و شهرسازی که در سنندج برگزار شد، با تاکید بر اینکه علاوه‌ بر بانک مسکن، تمام بانک‌ها مکلف به پرداخت وام مسکن هستند، گفت: همه بانک‌ها براساس ابلاغ رئیس‌ جمهور، شورای پول و اعتبار و بانک مرکزی مکلفند که ۲۰ درصد تسهیلاتشان را به حوزه مسکن تخصیص دهند.

تمام بانک ها مکلف به پرداخت وام مسکن شدند...

وزیر راه و شهرسازی از ابلاغیه رئیس‌جمهور به شورای پول و اعتبار و بانک مرکزی درباره تسهیلات حوزه مسکن خبر داد.

واکنش وزیر راه به توجیهات مدیرکل بنیاد مسکن کردستان؛ از اتاق‌تان بیرون بیایید!

وزیر راه و شهرسازی در واکنش به توجیهات مدیرکل بنیاد مسکن استان کردستان مبنی بر اینکه «طرح اقدام ملی مسکن به ما ابلاغ نشده و پس از ۸ ماه و ۱۱ روز دنبال شناسایی زمین هستیم»، گفت: بنیاد مسکن باید کار را اجرا کند؛ چطور در بقیه استان‌ها ابلاغ شده؟! ؛ از اتاق‌تان بیرون بیایید؛ بهانه سر قانون نداریم؛ کار کنید؛ این توضیحات شما را بار اول است که می‌شنوم، هیچ بنیادمسکنی تابحال همچنین حرفی نزده است!

وی از مدیرکل بنیاد مسکن استان خواست که برای اجرای «طرح اقدام ملی مسکن» وارد عمل شوند چراکه زمان از دست رفته و باید الگوی استان‌ها دیگر نیز در کردستان عملیاتی شود.

منبع: گسترش نیوز

 • ارسال شده توسط : maryam
 • نوشته های مشابه

  نظرات شما

  فقط کاربران عضو می توانند نظر ارسال کنند ایجاد حساب کاربری یا ورود به حساب کاربری
  هیچ دیدگاهی برای این پست ارسال نشده است شما اولین نفر باشید
  HouseBrand یک سامانـه اینترنتی است که به منظور توسعه برند سازی ساختمان سازی در صنعت ساختمان و توسعه بازار این صنعت راه اندازی شـده است، ایـن سامانه به تمامی کاربران خود یک پنل اختصاصی رایگان با قابلیت و دسترسی های فراوانی در اختیار آن ها قرار می دهد . این امکان را برای آن ها فراهم می آورد که بدون واسطه و محدودیت بتوانند بصورت مستقیم وارد بازار بزرگ صنعت ساختمان شوند.
  logo-samandehi