House Brand • 20 هزار مسکن مهر تا دی ماه در پردیس تحویل داده خواهد شد

20 هزار مسکن مهر تا دی ماه در پردیس تحویل داده خواهد شد

15مهر 180 0

گسترش نیوز- سید مهدی هدایت با اشاره به اینکه تاکنون ۳۵ هزار واحد مسکن مهر در شهر جدید پردیس افتتاح شده، از افتتاح ۲۰ هزار واحد دیگر تا پایان پاییز امسال خبر داد.

20 هزار مسکن مهر تا دی ماه در پردیس تحویل داده خواهد شد

مدیرعامل شرکت عمران پردیس گفت: تا کنون ۳۵ هزار واحد مسکن مهر در این شهر جدید به بهره‌برداری رسیده و تا پایان پاییز ۲۰ هزار واحد دیگر تحویل متقاضیان می‌شود.

وی یادآور شد: ۱۰ هزار واحد مسکونی مهر دیگر نیز تا پایان مهرماه به بهره‌برداری رسیده و این واحدها به متقاضیان تحویل خواهد شد.

 مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با بیان اینکه از ۸۲ هزار واحد مسکن مهر این شهر جدید، ۳۵ هزار واحد تا به امروز افتتاح شده است، گفت: علاوه بر ۱۰ هزار واحد مسکن مهری تا پایان همین ماه افتتاح خواهد شد، ۱۰ هزار واحد دیگر نیز تا پایان آذرماه به بهره‌برداری رسیده و به متقاضیان تحویل داده می‌شود.

 هدایت با بیان این‌که تمامی واحدهای مسکن مهر در فاز ۳ به متقاضیان تحویل شده است، خاطرنشان کرد: درحال‌حاضر واحدهای مسکن مهر در فازهای ۵، ۸، ۹ و ۱۱ باقی مانده است که به مرور و با استفاده از پیمانکاران مجرب به متقاضیان تحویل می‌شود.

منبع: گسترش نیوز

 • ارسال شده توسط : maryam
 • نوشته های مشابه

  نظرات شما

  فقط کاربران عضو می توانند نظر ارسال کنند ایجاد حساب کاربری یا ورود به حساب کاربری
  هیچ دیدگاهی برای این پست ارسال نشده است شما اولین نفر باشید
  HouseBrand یک سامانـه اینترنتی است که به منظور توسعه برند سازی ساختمان سازی در صنعت ساختمان و توسعه بازار این صنعت راه اندازی شـده است، ایـن سامانه به تمامی کاربران خود یک پنل اختصاصی رایگان با قابلیت و دسترسی های فراوانی در اختیار آن ها قرار می دهد . این امکان را برای آن ها فراهم می آورد که بدون واسطه و محدودیت بتوانند بصورت مستقیم وارد بازار بزرگ صنعت ساختمان شوند.
  logo-samandehi