House Brand • 240 هزار مسکن طرح اقدم ملی تامین مالی می شود...

240 هزار مسکن طرح اقدم ملی تامین مالی می شود...

15مهر 159 0

مدیرعامل بانک مسکن از تامین مالی ۲۴۰ هزار مسکن طرح اقدام ملی توسط این بانک خبر داد. قرار است در قالب این طرح ۴۰۰ هزار واحد مسکونی ساخته شود.

240 هزار مسکن طرح اقدم ملی تامین مالی می شود...

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم، ابوالقاسم رحیمی‌انارکی اظهار کرد:‌ بانک مسکن از 400 هزار واحد مسکونی طرح اقدام ملی، پرداخت تسهیلات به 240 هزار واحد را تقبل کرده است که در این زمینه بخشی از تامین اعتبارات از محل صندوق پس‌انداز مسکن یکم انجام می‌شود.

وی با بیان این‌که هم‌اکنون بیش از 350 هزار فقره حساب صندوق پس‌انداز مسکن یکم وجود دارد که حداقل‌ها را رعایت کرده‌اند، افزود: بخش دیگری از تامین اعتبار طرح اقدام ملی مسکن از محل اقساط وصولی بانک که امسال رقم قابل‌توجهی است، انجام می‌‌شود.

وی با بیان این‌که هم‌اکنون در جذب سپرده‌های جدید به دلیل آنکه وارد رقابت نرخ سود بانکی با سایر بانک‌ها نشده‌ایم با مشکل مواجه هستیم، تصریح کرد:‌ امیدواریم با تمهیدات اندیشیده شده و تلاش‌هایی که برای ایجاد انضباط مالی در بانک مسکن انجام شد، نرخ سود سپرده در نیمه دوم امسال برای این بانک بهتر شود و بتوانیم منابع موردنیاز خود رادر قالب جذب سپرده، تامین کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

 • ارسال شده توسط : maryam
 • نوشته های مشابه

  نظرات شما

  فقط کاربران عضو می توانند نظر ارسال کنند ایجاد حساب کاربری یا ورود به حساب کاربری
  هیچ دیدگاهی برای این پست ارسال نشده است شما اولین نفر باشید
  HouseBrand یک سامانـه اینترنتی است که به منظور توسعه برند سازی ساختمان سازی در صنعت ساختمان و توسعه بازار این صنعت راه اندازی شـده است، ایـن سامانه به تمامی کاربران خود یک پنل اختصاصی رایگان با قابلیت و دسترسی های فراوانی در اختیار آن ها قرار می دهد . این امکان را برای آن ها فراهم می آورد که بدون واسطه و محدودیت بتوانند بصورت مستقیم وارد بازار بزرگ صنعت ساختمان شوند.
  logo-samandehi