مرجع برند های ساختمانی - House Brand • اخبار و اطلاعیه

اخبار و اطلاعیه های سایت

 • 4شرط ثبت نام مسکن ملی

  1آبان

  سرپرست معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه از آغاز ثبت نام متقاضیان طرح ملی مسکن در ۱۰ استان خبر داد. اوایل شهریور امسال ثبت نام این طرح از استان کرمان آغاز شده بود.


  109 0 ادامه مطلب
 • ارزش مسکن مهر بالا می رود

  1آبان

  گسترش نیوز - حبیب‌اله طاهرخانی اظهار کرد: حدود ۸۰ هزار واحد مسکن مهر در شهرهای جدید از نظر ابنیه تکمیل شده اما با مشکل تامین زیرساخت‌ها مواجهیم. لذا بر اساس تبصره ۸ لایحه بودجه سال ۱۳۹۸ دولت این اختیار را به مجموعه شرکت عمران و سازمان ملی زمین و مسکن داد که بتوانیم از منابع خود برای تکمیل خدمات زیربنایی و روبنایی مسکن مهر استفاده کنیم.


  129 0 ادامه مطلب
 • در کدام مناطق تهران بازار مسکن داغ تر است؟

  30مهر

  اقتصادنیوز: رییس اتحادیه مشاوران املاک با بیان این‌که شهریورماه قیمت مسکن در شمال تهران ۱۱ درصد نسبت به مردادماه کاهش داشته است، گفت: معاملات در مهرماه حدود ۲۰ درصد نسبت به شهریورماه افزایش داشته است.


  108 0 ادامه مطلب
 • 70 درصد از تقاضای سرمایه ای از بازار مسکن خارج شد

  30مهر

  اقتصادنیوز: نایب‌رئیس اتحادیه املاک با اشاره به خروج ۷۰ درصد تقاضای سرمایه‌ای از بازار مسکن، یکی از دلایل کاهش ۳۰ درصدی قیمت مسکن را ظرفیت بسیار پایین خریداران اعلام کرد.


  109 0 ادامه مطلب
 • تورم مسکن در پایتخت جا به جا شد

  29مهر

  گسترش نیوز- آمار گویای آن است که مناطق ۱۱، ۱۶، ۱۷، ۱۲، ۱۵ و ۲۰ به ترتیب بیشترین نرخ رشد نرخ مسکن شهر تهران در شهریورماه ۱۳۹۸ را به خود اختصاص داده‌اند. میانگین نرخ مسکن در این مناطق ۷.۴ میلیون تومان است که بیشترین نرخ مربوط به منطقه ۱۱ با میانگین متری ۹.۵ میلیون تومان و کمترین نرخ در این میان به منطقه ۲۰ با متوسط ۶.۶ میلیون تومان در هر متر مربع تعلق دارد.


  68 0 ادامه مطلب
 • چرا قیمت مسکن کاهش یافت؟

  29مهر

  اقتصاد نیوز: نایب رئیس اتحادیه املاک با اشاره به خروج ۷۰درصد تقاضای سرمایه‌ای از بازار مسکن یکی از دلایل کاهش ۳۰ درصدی قیمت مسکن را ظرفیت بسیار پایین خریداران اعلام کرد.


  94 0 ادامه مطلب
 • مشکلات مالی تعاونی های مسکن به پایان رسید

  25مهر

  گسترش نیوز: ‌محمد کبیری اظهار کرد: تعاونی‌های مسکن همواره با مشکل نبود نظارت اعضا بر آنها و عدم تامین مالی منظم پروژه روبه رو بودند. خوشبختانه با سامانه‌ای که طراحی کردیم این مشکل مرتفع شده و امکان نظارت اعضا بر تعاونی‌های مسکن و ضمانت تامین مالی منظم پروژه‌ها به وجود آمده است.


  88 0 ادامه مطلب
 • چگونه بازار مسکن از رکود نجات یابد؟

  24مهر

  اقتصاد نیوز: رئیس اتحادیه مشاوران املاک کشور گفت: تعداد زیادی از مشاغل با حوزه مسکن در ارتباط هستند و ما برای نجات بازار مسکن از رکود فعلی، محکوم به ساخت و ساز در ابعاد ملی با حضور سازمان های دولتی و بخش خصوصی هستیم.


  115 0 ادامه مطلب
 • خبر خوش وزارت مسکن برای دارندگان مسکن مهر دقایقی پیش اعلام شد

  23مهر


  امروز مراسم رونمایی و تحویل قراردادهای سند تک برگی واحدهای مسکن مهر در پردیس انجام شد و مدیرعامل پردیس از راه‌اندازی بورس مسکن خبر داد.
   


  149 0 ادامه مطلب
 • آخرین وضعیت تحویل مسکن مهر به متقاضیان

  22مهر

  اقتصاد نیوز: معاون دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی از تعیین تکلیف پروژه های مسکن مهر تا پایان سال جاری خبر داد.


  102 0 ادامه مطلب

HouseBrand یک سامانـه اینترنتی است که به منظور توسعه برند سازی ساختمان سازی در صنعت ساختمان و توسعه بازار این صنعت راه اندازی شـده است، ایـن سامانه به تمامی کاربران خود یک پنل اختصاصی رایگان با قابلیت و دسترسی های فراوانی در اختیار آن ها قرار می دهد . این امکان را برای آن ها فراهم می آورد که بدون واسطه و محدودیت بتوانند بصورت مستقیم وارد بازار بزرگ صنعت ساختمان شوند.
logo-samandehi