سال 1399 مبارک با عرض شادباش و تبریک سال نو برای شما آرزوی توفیق روز افزون و طلب سلامتی خواستاریم شرکت فرتاک سازان پرگاس
House Brand • رایمند|raymand

درباره رایمند

توسعه وتکمیل محصولات از دیرباز مورد توجه بشر بوده است. از یکسو نیاز و از سوی دیگر رقابت و نوآوری محرکه این توسعه و تکامل تدریجی است. بیش از نیم قرن از استفاده کولر بشکل امروزی آن در ایران می گذرد اما تغییری در محتوا و روش کاربرد آن صورت نگرفته. شرکت رایمند با اختراع و تولید دریچه های جدید هوشمند گامی نه چندان کوچک در بهبود استفاده از این وسیله سرمایشی برداشته است. در سیستم های دیگر سرمایشی و گرمایشی اعم از داکت اسپلیت، هواساز و مرکزی نیز این دریچه ها تحولی مهم بشمار می آیند. سهولت در دسترس قرار گرفتن دریچه و کنترل آن کمک به هوشمند سازی منزل ومحل کار میکند و مسلما در بهبود و مطبوع ساختن محیط کار و زندگی نقش خواهد داشت.

پروفایل این برند هنوز کامل نیست

این برند هنوزآیتمی را جهت نمایش درج نکرده است
HouseBrand یک سامانـه اینترنتی است که به منظور توسعه برند سازی ساختمان سازی در صنعت ساختمان و توسعه بازار این صنعت راه اندازی شـده است، ایـن سامانه به تمامی کاربران خود یک پنل اختصاصی رایگان با قابلیت و دسترسی های فراوانی در اختیار آن ها قرار می دهد . این امکان را برای آن ها فراهم می آورد که بدون واسطه و محدودیت بتوانند بصورت مستقیم وارد بازار بزرگ صنعت ساختمان شوند.
logo-samandehi