سال 1399 مبارک با عرض شادباش و تبریک سال نو برای شما آرزوی توفیق روز افزون و طلب سلامتی خواستاریم شرکت فرتاک سازان پرگاس
House Brand • آکوبان|acouban

درباره آکوبان

آکوبان شرکت آکوبان در زمینه عایق بندی صوتی و آکوستیک در ساختمانهایی مانند منازل مسکونی، استودیوهای صدابرداری، آمفی تئاترها، سالن های همایش و کنفرانس، تالارها، دفاتر اداری، مجتمع های تجاری، مجتمع های صنعتی، مراکز تماس و مواردی مشابه فعالیت دارد. امروزه دانش آکوستیک و نیاز به آن در تمام علوم و فنون دیده می شود، لذا بدون در نظر گرفتن مسائل آکوستیکی دچار مشکلات می شوند. برای کسانی که در زمینه موسیقی، صوت ، صدا و ساختمان فعالیت می کنند آکوستیک فضا همانند نورپردازی، عایق بندی حرارتی و … امری مهم تلقی می گردد و از نیم قرن اخیر آکوستیک علمی شناخته شده و قابل احترام می باشد. شرکت آکوبان نیز با هدف ارائه بهترین طرح ها و متدهای روز دنیا در زمینه اجرای تخصصی عایق بندی صوتی و فروش پنل های آکوستیک ( Vicoustic ) با به کارگیری پرسنلی مجرب و تجربه ساخت چندین پروژه ، ساخت و تجهیز استودیو ، هوم استودیو، سالن کنفراس، آمفی تئاتر، و… در سراسر کشور در حال فعالیت می باشد.

محصولاتآرشیو محصولات

HouseBrand یک سامانـه اینترنتی است که به منظور توسعه برند سازی ساختمان سازی در صنعت ساختمان و توسعه بازار این صنعت راه اندازی شـده است، ایـن سامانه به تمامی کاربران خود یک پنل اختصاصی رایگان با قابلیت و دسترسی های فراوانی در اختیار آن ها قرار می دهد . این امکان را برای آن ها فراهم می آورد که بدون واسطه و محدودیت بتوانند بصورت مستقیم وارد بازار بزرگ صنعت ساختمان شوند.
logo-samandehi