شرکت پلیمر گلپایگان

  در جوامع کنونی سیستم‌های انتقال آب آشامیدنی، جمع‌آوری و دفع آبهای سطحی و فاضلابها از اهمیت بالایی برخوردارند. معیوب بودن یا نشت لوله‌ها باعث آلودگی محیط زیست شده و فرار آب هم ممکن است خاک زیر پی را شسته و موجب نشست ساختمان گردد.

  امروزه همگام با رشد استفاده از پلیمرها در صنایع مختلف جهت حل مشکل خوردگی و افزایش طول عمر سیستم، پلاستیک‌ها جایگزین مناسبی برای فلزات محسوب می‌شوند. در این بین PVC به دلیل خواص ویژه، دوام و ضریب اطمینان بالا در مقایسه با سایر مواد پلیمری دارای برتری می‌باشد.

  شرکت پلیمر گلپایگان با درک نیاز جامعه برای توسعه سیستم‌های انتقال آب و فاضلاب در سال ۱۳۶۱ تأسیس و با بیش از سه دهه تجربه در صنعت لوله و اتصالات و استفاده از کادر مجرب دارای تولیداتی متنوع و مبتکر طرح‌های نوین در بخش‌های کشاورزی و ساختمان می‌باشد.

  موارد کاربرد محصولات پلیمر گلپایگان به شرح ذیل می‌باشد:

   

  سیستم آبرسانی شهری
  سیستم فاضلاب شهری
  سیستم آبیاری تحت فشار (مزرعه)
  سیستم آبرسانی از چاه‌های آب
  سیستم آبرسانی ساختمان
  سیستم فاضلاب ساختمان
  سیستم هواکش ساختمان
  سیستم تخلیه آب باران
  انتقال کابل های برق و مخابراتی

  شرکت تولیدی پلیمر گلپایگان در راستای دستیابی به یکی از مهمترین اهداف کیفی خود که تأمین رضایت مشتریان می‌باشد، علاوه بر ارائه محصولاتی با کیفیت بالا و استاندارد، همواره تلاش نموده که با ارائه خدمات پس‌ از فروش، شرایطی را آماده نماید که مصرف‌کنندگان محترم با اطمینان خاطر از محصولات این شرکت، بهره‌گیری مناسب را داشته باشند.


  محصولات این برند

 • لوله پوش فیت

  300x200

  نام محصول لوله پوش فیت

  جزئیات


 • اطلاعات کلی

  آدرس

  تاریخ تاسیس: 1360

  تلفن : 021 - ۲۲۶۹۵۵۰۲

  مدیریت: کمال کاوه

  ایمیل: info@pgproduct.com

  وب سایت: http://pgproduct.com