HTN-Prime

  موسسان شرکت آریا یراق صنعت فعالیت خود را در سال 1362 آغاز نمودند و پس از گذشت 21 سال درزمینه تولید و بازرگانی ،این شرکت در سال 1384 تاسیس گردید.
  زمینه فعالیت این واحد، عرضه انواع یراق آلات، دستگیره درب، قفل، توری و اتصالات کابینت با نام های تجاری HTN-Prime ، KMS و Flygard می باشد که با بیش از 700 فروشگاه یکی از بزرگترین شبکه های توزیع یراق آلات در ایران می باشد.
  شرکت آریا یراق صنعت استانداردهای مختلفی را برای حفظ و افزایش کیفیت محصولات و خدمات خود رعایت می نماید و از آنجا که کیفیت ماهیت پایان ناپذیری دارد، این شرکت را ملزم می دارد که نه تنها در حفظ این سطح کیفیت بکوشد، بلکه به صورت پیوسته و نهادی سطح کیفیت محصولات خود را افزایش دهد.
  زیباشناسی یکی دیگر از نکات مثبت و بنیادی در این واحد بازرگانی میباشد که این شرکت را ملزم می دارد صرف نظر از زیبایی های ظاهری، حس بی عیب و نقص بودن محصولات را تنها با لمس آن به خریداران محترم القا نماید.
  هدف شرکت آریا یراق صنعت رضایت کامل مشتری از طریق عرضه و پشتیبانی محصولات با کیفیت مطلوب و توسعه مداوم آن توسط سازمانی کارآمد و پیشرو با اتکا با بالاترین استانداردهای جهانی است.
  در این راستا شرکت آریا یراق صنعت به عنوان تنها وارد کننده، دارای گواهینامه CE از اتحادیه اروپا و گواهینامه های مدیریت تضمین کیفیت ISO9001:2008 و ISO10002:2004(CRM) جهت ارتقای رضایت مندی مشتری در این رشته از ITCC انگلستان مفتخر خواهد بود کلیه محصولات خود را با 5 سال ضمانت بدون قید وشرط در اختیار مصرف کنندگان محترم قرار دهد. این ضمانت نامه ها تاکیدی بر صداقت و شفافیت شرکت در مناسبات با مشتریان است.
  آریا یراق صنعت خرسند است که با فعالیت نظام مند و نگاه مشتری مدارانه توانسته است با جلب رضایت مشتریان و ارائه سرویس مناسب، جایگاه قابل توجهی را به دست آورد که آن را مرهون پشتکار و تلاش اعضای مجموعه می داند.


  محصولات این برند

 • دستگیره حیاطی مدل 6900

  300x200

  نام محصول دستگیره حیاطی مدل 6900

  جزئیات

 • دستگیره پلاک مدل Leo

  300x200

  نام محصول دستگیره پلاک مدل Leo

  جزئیات


 • اطلاعات کلی

  آدرس

  تاریخ تاسیس: 1362

  تلفن : 021-66414260

  مدیریت:

  ایمیل: info@aryayaragh.ir

  وب سایت: http://aryayaragh.ir/fa