الگاسه

  از سال 83 با عنوان «گروه کارما» شروع به کار کرده ایم . از همان ابتدا به اصول مهندسی برای ایجاد یک طرح کاربردی و زیبا بر اساس نیازها و خواسته های مشتری پایبند بوده ایم. همیشه تلاش کرده ایم بهترین مواد اولیه را در اختیار نیروهای متخصص تولید قرار دهیم تا با دستگاههای دقیق ، محصولی تمیز و با دوام تولید کنیم. ما همیشه به طراحی از دید اجرا نگاه می کنیم و عمیقا معتقدیم یک طراحی زمانی برازنده ی این نام است که بتواند در عمل اجرا شود و نتیجه ی کار قابل تطبیق با طراحی باشد.

  چون طراحان کارما ارتباط پیوسته ای با گروه تولید دارند ، طرح به خوبی و با تمام جزئیات تولید شده و در محل مشتری اجرا و نصب می شود. تخصص گروه کارما در طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی برای طیف وسیعی از فضاها مانند هتل ها ، محیط های مسکونی ، اداری و فروشگاهی ، مناسب است. چون آشپزخانه را موثر ترین بخش دکوراسیون منزل میدانیم ، یک مجموعه ی تخصصی برای آن تدارک دیده ایم که با نام «الگاسه» شناخته می شود. در الگاسه می توانید طرح های مختلف آشپزخانه را در سبک های ایتالیایی ، فرانسوی ، طبیعت گرا ، آسیایی و شیکر انتخاب کنید و از زیبایی و جذابیت آنها در منزلتان لذت ببرید.

  آنچه عملکرد گروه کارما را از سایر همکاران متمایز می سازد ، زمان بندی صحیح برای فرآیند های طراحی ، تولید و تحویل محصول به مشتریان است. ما همه در گروه کارما علاقمند به نوآوری هستیم و به طور مستمر در تمام بخش ها از جمله بازاریابی ، طراحی ، تامین ، تولید و نصب در حال کار بر روی ارائه ی متریالها ، تکنیک ها ، طرح ها و فضاهای نوآورانه هستیم. «کارما» به معنای بازخورد اعمال ما از دنیای اطراف است ، و ما به دنبال خوبترین بازخورد از زیباترین حسی هستیم که برای مشتریانمان ایجاد کرده ایم.


  محصولات این برند

 • کابینت ایتالیایی سرنا – لوکس

  300x200

  نام محصول کابینت ایتالیایی سرنا – لوکس

  جزئیات


 • اطلاعات کلی

  آدرس

  تاریخ تاسیس: 1383

  تلفن : ۸۸۶۲۸۲۶۴-۰۲۱

  مدیریت:

  ایمیل:

  وب سایت: http://elgace.com