طراحی به سبک وردیک

  طراحی به سبک وردیک


  طراحی به سبک وردیک باعث برانگیختن رشک و حسادت دیگران می شود زیرا سبکی است فراتر از طراحی مبلمان ، نورپردازی و معماری. در اینجا بهترین نکات برای ساخت یک خانه ای که از خانه های شمال اروپا الهام گرفته است مطرح می کنیم. سبکی که سرشار از مواد طبیعی است به طور هوشمندانه از چوب استفاده شده است. نو آورانه است و در طراحی آن جسارت وجود دارد.

  1_ احترام به سبک های بومی:
  در چند سال اخیر شاهد پیشرفت چشمگیرمعماری مدرن بوده ایم اما در این سبک از سبک های بومی الهام گرفته شده است. در این سبک، سبک های بومی را درون سبک معاصر بازنویسی کرده اند. نوعی سبک اسکاتلندی، که بیرون آن سیاه، سقف آن شبیه خانه های مزرعه ای شیب دار، پنجره های بزرگ، روکش چوبی و ورقه های فلزی جایگزین شده است.

   

  خانه سیاه، سبک نوردیک


  2_ المان های طبیعی: 
  در خانه های اروپا از چوب و مواد طبیعی استفاده شده است. این خانه ها از پایدارترینن مواد ساخته می شوند و برای قرن ها باقی می مانند و باعث ایجاد فضایی آرام و آرامش بخش می شوند. کفپوش چوبی بسیار پرکاربرد است و از آن می توان برای دیوارها، سقف و کابینت های آشپزخانه استفاده کرد.

   

  روکش چوب، چوب، سبک نوردیک


  3_ تک رنگ:
  طراحان نروژِ کمال گرا هستند و خانه هایی ایجاد می کنند که گرم باشند و در طراحیشان جسارت دارند. طرح هایشان اغلب بدون رنگ و الگو هستند و تنها بافت دارند.

   

  سبک تک رنگ، سبک نوردذیک، دکوراسیون داخلی


  4_ غیرمنتظره:
  در این سبک خانه های طرح های خاص خود را دارند بدون اینکه دنبال کننده الگوی خاصی باشند. بسیار  ساده هستند و همچنین بهتر از طرح های اسکاندیناوی.

   

  خانه قرمز، سبک نوردیک


  5_ راحتی در خانه:
  در این سبک خانه ها به هدف راحتی و دوستی ساخته می شوند. مکانی که در آن خانواده و دوستان بتواننند به راحتی درکنار هم از باهم بودن لذت ببرند. محیط اطراف را پر می کنند از شمع ، آتش واقعیو مکان هایی که بتوانید چند ساعتی را به راحتی بگذرانید و فراموش کنید که در کجا زندگی می کنید.

   

  صندلی راحتی، سبک نوردیک

   

  دسته بندی : مقالات
  نقل و قول / پاسخ به :