کاغذ دیواری مخمل برای خانه های لاکچری

  کاغذ دیواری مخمل برای خانه های لاکچری


  کاغذ دیواری یکی از رایج ترین جایگزین برای نقاشی دیواری است. تصاویر پس زمینه برای خانه بسیار مهم هستند. طی سال های گذشته افراد زیادی برای دکوراسیون خانه از کاغذ دیواری استفاده می کنند زیرا جلوه زیبایی به دیوار ها می دهد. کاغذهای دیواری در طرح ها و رنگ های مختلف برای آشپزخانه، اتاق خواب، اتاق پذیرایی، اتاق کار و غیره در بازار موجود می باشد که کاغذ دیواری مخمل یکی از آنهاست.

  در این نوع فرایند از پارچه های پشمی، برای تولید پودر پشم استفاده می شود.امروزه از فیبرهای مصنوعی، پنبه و دیگر مواد طبیعی و مصنوعی برای ایجاد پوشش مخمل استفاده می شود. این پودر ها با چسب چسبانده می شوند.در طول این فرایند فیبرها فشرده می شوند و برای تولید مخمل روی کاغذها آماده می شوند.این فرایند یک بافت مخملی را به کاغذ دیواری می افزاید.کاغذ دیواری مخملی یک انتخاب بسیار مناسب برای چشم نواز کردن دیوارهای اتاق خواب، اتاق میهمان، اتاق نشیمن و اتاق غذاخوری و هتل ها است.

   

  کاغذ دیواری مخمل

   

  استفاد ه از کاغذدیواری های مخملی برای راهروها و مکان های پرتردد پیشنهاد نمی شود.همچنین این کاغذها برای آشپزخانه و اتاق کودکان مناسب نیستند. این ن.ع کاغذهای دیواری قابل شستشو نیستند و بافت  بسیار ظریفی دارند به همین علت مراقبت از آنها کمی سخت است.نصب آنها نیز نیاز به مهارت دارد.کاغذهای دیواری مخملی بسیار گران هستند و به همین دلیل برای خانه و ویلاهای لوکس استفاده می شوند.کاغذ دیواری مخمل بنا بر چند دلیل محبوبیت خود را از دست داده است. به علت نداشتن قابلیت شست و شو مناسب مکان های پر گرد و خاک نیست.
  کاغذهای دیواری مخمل طرح های منحصر به فرد و یسیار شیکی دارند و اگر می خواهید خانه لاکچری و شیکی اشته باشید می توانید از این نوع کاغذهای دیواری استفاده نمایید.این نوع کاغذ های دیواری مناسب ترین گزینه برای افراد لاکچری پسند هستند.

   

  کاغذ دیواری مخمل

   

  دسته بندی : مقالات
  نقل و قول / پاسخ به :