نکاتی برای دکوراسیون نارنجی

  نکاتی برای دکوراسیون نارنجی


  رنگ نارنجی رنگی پر شور وانرژی و صمیمی است.به همین دلیل برای اتاق هایی که تمامی افراد خانه در آن جمع می شوند مانند اتاق نشیمن مناسب است.نارنجی رنگی اطمینان بخش است اما برای اینکه طراحی با رنگ نارنجی را شروع کنیم باید ترکیبات رنگی متناسب با آن را در نظر بگیریم.لازم نیست رنگ نارنجی در تمامی وسایل خانه نمود پیدا کند تنها المان های کوچک و ساده نارنجی برای این کار کافی است.

  در اتاق خواب می توان از چند وسیله نارنجی رنگ استفاده کنید.پس به همین دلیل در مرحله اول رنگ اصلی و عمده اتاق را انتخاب کنید و سپس از وسایل در قطعات کوچک تری مثل بالش، چراغ خواب، پرده و ... نارنجی رنگ استفاده کنید.

   

  دکوراسیون نارنجی، اتاق خواب نارنجی، رنگ نارنجی

   


  اگر می خواهید از کاغذ دیواری نارنجی  استفاده کنید باید کمی در انتخاب خود دقت کنید.همچنین بهتر است همه دیوار ها را نارنجی نکنیید.تنها یک دیوار برای کاغذ دیواری نارنجی کافی است تا نقطه کانونی خانه خود را به وجود آورید.

   

  دکوراسیون نارنجی، اتاق خواب نارنجی، رنگ نارنجی

   


  اگر از کفپوش های نارنجی برای خانه خود استفاده می کنید بهتر است بقیه لوازم خانه از رنگ های خنثی و روشن باشند.این کار در فضای خانه شما تعادل ایجاد می کند.


  از راحت ترین راه های تغییر دکوراسیون تعویض پرده هاست.اگر می خواهید همواره خانه شما دارای حس گرما و صمیمیت باشد رنگ نارنجی را برای پرده ها انتخاب کنید.این رنگ در تمامی طول سال حس خوبی به شما خواهد داد.


  اگر می خواهید از نارنجی در سطوح گسترده برای خانه استفاده کنید می توانید از رنگ  نارنجی روشن و پر انرژی استفاده کنید.نکته مهم در انتخاب رنگ این است که اگر از نارنجی خیلی روشن نیز استفاده کنید آن حس گرما و شور و صمیمیت را در خانه خود نخواهید داشت.

  دکوراسیون نارنجی، اتاق نارنجی، رنگ نارنجی

   


  یکی از مناسب ترین مکان ها برای استفاده از رنگ نارنجی اتاق غذا خوری است.نارنجی علاوه بر انرژی که دارد اشتها را زیاد می کند.به همین علت است که در بیشتر فست فود ها از رنگ نارنجی استفاده می شود.

   

  دکوراسیون نارنجی، اتاق غذاخوری نارنجی، رنگ نارنجی

  دسته بندی : مقالات
  نقل و قول / پاسخ به :