نکات خشک کردن لباس

  نکات خشک کردن لباس

   

  خشک کردن لباس همیشه برای کسانی که در آپارتمان زندگی میکنند یک معضل است.در شهر ها به علت کمبود فضا مردم در آپارتمان های کوچک زندگی می کنند.افراد فقیر نیز در محله های فقیر نشینی زندگی می کنند که فضای کافی برای خشک کردن لباس وجود ندارد.این مشکل در کشور های در حال توسعه نیز وجود دارد که مردم به راحتی نمی توانند لباس هایشان را خشک کنند.

  خشک کردن لباس ها در خارج از منزل یکی از بهترین راه هاست اما در مناطق مرطوب، رطوبت هوا باعث می شود لباس ها بو بگیرند.در مکان های باران خیز نیز خشک کردن لباس در خارج از منزل بسیار مشکل است.بسیاری از کارآفرینان و صنعتگران تدابیری برای این مشکلات اندیشیدند و وسایلی همچون قفسه های خشک کن لباس را تولید کردند.این قفسه قابلیت تا شدن را دارند.شما در زمانی که به آنها نیاز ندارید آن را جمع می کنید و در جای به دور از چشم قرار می دهید.این وسایل باعث شدند تا بشود از فضا های نامرئی نیز استفاده کرد همچنین در مصرف برق صرف جویی شود.

  در اینجا ما نکاتی برای خشک کردن لباس در منزل را ارائه می دهیم.

  یکی از راحت ترین راه ها این است که جایی برای بستن بند لباس پیدا کنید.در طول زمستان نیز آفتاب کمتر است به همین علت لباس ها بیشتر زمان می برند تا خشک شوند.امروزه در برخی از آپارتمان ها فضایی برای خشک کردن لباس ها تعبیه شده است.همچنین قفسه هایی برای لباس ها وجود دارند که بسیار پرکاربرد هستند و می توانید از آن ها در فضای خالی خانه استفاده کنید.

  رک سقفی خشک کردن لباس

  رک های سقفی یکی از محبوب ترین وسایل برای آپارتمان هایی هستند که فضای کافی ندارند و می شود از آن ها در تراس و ... استفاده کرد.آنها از سقف توسط یک قرقره اویزان می شوند و می توانید ارتفاع آن را کم و یا زیاد کنید.

   

   

   

  رخت آویز انعطاف پذیر

  این نوع رخت آویز از فولاد ضد زنگ ساخته شده و لازم نیست نگران لک زنگ زدگی روی لباس خود باشید.این نوع رخت آویز تعداد بیشتری لباس را روی خود نگه می دارد و هنگامی که به آن نیاز ندارید می توانید آن را جمع کنید.

   

   

  رخت آویز X شکل

  این نوع قفسه یکی از قدیمی ترین نوع خشک کن لباس است.این نوع قفسه قادر به نگهداری تعداد بیشتری لباس است همچنین وزن زیادی ندارد و انعطاف پذیر است.این نوع قفسه مناسب لباس های سنگین است و در اندازه های مختلفی موجود می باشد.

   

   

  رخت آویز قابل تنظیم

  این قفسه به راحتی قابل تنظیم است و ساختاری شبیه به دیگر رخت آویز ها دارد.

  رک خشک کن دیواری

  این نوع خشک کن مناسب برای کسانی است که فشای مناسب برای خشک کردن لباس ندارند و برای لباس های کوچک مناسب می باشد.همچنین زمانی که به آن نیاز ندارید می توانید آن را ببندید.

   

   

  رک انعطاف پذیر

  این قفسه برای خشک کردن لباس های سبک و ظریف مثل حوله و جوراب مناسب است.مهم نیست چقدر فضا دارید.می توانید به اندازه نیازتان این قفسه را باز و یا بسته کنید و هنگامی که از آن استفاده نمی کنید می توانید آن را جمع کنید.

  رک سه پایه ای قابل حمل

  این نوع قفسه قابل حمل است و برای خشک کردن لباس هایی چون بلوز و پیراهن مناسب است.

   

   

  رک ستاره ای

  این رک نیاز به فضای بیشتری دارد و لباس های زیادی را در بر می گیرد.اگر فضای کافی برای نگهداری آن دارید گزینه مناسبی به نظر می رسد.

   

   

  خشک کن مخصوص شوفاژ و رادیاتور

  این خشک کن گزینه مناسبی برای محیط داخلی خانه است.این وسیله را نه تنها می توانید روی رادیاتور نصب کنید بلکه برای پنجره، در و بالکن نیز مناسب است.همچنین این وسیله را می توان بر روی بخاری نصب کرد و زمانی که می خواهید به سرعت لباس هایتان خشک شود می توانید از این وسیله استفاده کنید.

   

   

  ماشین لباس شویی و خشک کن

  خشک کن لباس نیز گزینه مناسبی برای خشک کردن لباس است.اما ممکن است کیفیت لباس را خراب کند.همچنین این دستگاه در دسترس همه افراد نیست.

   

  دسته بندی : مقالات
  نقل و قول / پاسخ به :