چندین ایده برای استفاده از آیینه در دکوراسیون

  چندین ایده برای استفاده از آیینه در دکوراسیون


   

  آیینه ها بیشتر برای این کاربرد دارند که افراد می خواهند خودشان را در آن ببینند.در بیشتر اتاق های هر خانه یک آیینه وجود دارد.آیینه عنصر بسیار خوبی است برای تکمیل دکوراسیون. اما بسیاری از افراد نمی انند چگونه می توانند از آیینه برای دکوراسیون استفاده کنند.راه های بسیاری برای این کار وجود دارد.در بعضی از اتاق ها آیینه ها نقش حیاتی را ایفا می کنند.آیینه ها نور را بازتاب می دهند و فضای جدیدی را ایجاد می کنند.هر اتاق به آیینه متناسب با خودش نیاز دارد.ما در اینجا نکاتی را در این راستا به شما توضیح خواهیم داد.

   

   

  1_ آیینه حمام: آیینه در حمام یکی از اصلی ترین عناصر است.می توانید از یک یا چند آیینه مدرن استفاده کنید تا فضا را روشن تر کند.

   

   

  2_ آیینه اتاق خواب: آینه اتاق خواب نه تنها می تواند کارآمد باشد بلکه به عنوان یک اثر هنری به نظر برسد. اگر این آیینه بزرگ باشد فضا را نیز بزرگ تر نشان می دهد.

   

   

  3_ آیینه خیلی بزرگ: اتاق نشیمن، سالن ها و اتاق غذا خوری مکان های مناصبی برای نصب آیینه های بسیار بزرگ است.این آیینه ها فضا را بزرگ تر و روشن تر می کنند و باعث می شوند یک فضای مجازی بوجود بیاید.

   

   

  4_آیینه روبروی پنجره: آینه روبروی پنجره، پنجره مجازی ایجاد می کند.نور را بیشتر منعکس می کند و فضا را دلباز تر می کند.برای خانه هایی که پنجره های کمی دارند این گزینه مناسبی است.

   

   

  5_ دیوار شیشه ای بزرگ: امروزه آینه ها با تزئینات و نقش و نگارهای مختلفی در بازار وجود دارند.شما می توانید یک دیوار شیشه ای بزرگ در خانه تان داشته باشید.این کار باعث لوکس تر شدن فضا نیز می شود.

   

   

  6_ پنل های آینه ای: از این پنل ها می توانید به عنوان در کمد ها و یا پارتیشن ها استفاده کنید.

   

   

  7_ راهروها: اگر راهروهای باریکی در خانه تان دارید می توانید در آنها از آیینه استفاده کنید تا بزرگ تر به نظر برسند.

   

   

  8_ آثار هنری: می توانید از آیینه به عنوان آثار هنری استفاده کنید و قاب آینه های کوچک با ابعاد مختلف را بر روی دیوار بیاویزید.

   

   

  9_ آیینه های غیر منتظره: کف ها و در ها مکان های مناسبی برای آیینه ای به نظر رسیدن است.می توانید از در های فلزی آیینه ای استفاده کنید که چندان مرسوم نیستند اما بسیار خاص به نظر می رسند.

   

   

  10_ دیوار آشپزخانه: دیوار های آشپزخانه نیز مکان های مناسبی هستند برای استفاده از آیینه.به طرح های جدید موجود در بازار رجوع کنید و طرح دلخواهتان را انتخاب کنید.

   

   

  11_ پله های شیشه ای: می توانید در پله ها نیز از آیینه استفاده کنید.مانند عکس زیر.

   

   

  به طور کلی برای کلیه مکان هایی که می خواهید روشن تر و بزرگ تر به نظر برسند می توانید از آیینه استفاده کنید.آیینه ها می توانند رنگی،فلزی و... باشند.

   

  دسته بندی : مقالات
  نقل و قول / پاسخ به :