تمیز کردن حمام و شیر آب ها

  تمیز کردن حمام و شیر آب ها


   

  همه آدم ها می خواهند شیر آب های تمیز و براق داشته باشند اما متاسفانه به علت سختی های آب کلسیوم روی سطح شیر آب رسوب می کند.شما با روش های مختلف خانگی می توانید این رسوبات را حذف کنید.تمیز کردن با آب و صابون باعث ایجاد لکه های آب می شود اما تا حدودی سطح را پاک می کند.در اینجا ترفند هایی را معرفی می کنیم که می توانید با استفاده از آن ها شیر آلات خود را درخشان کنید.

   

   

  روش تمیز کردن پایه ای:

  در ابتدا از آب و صابون کمک بگیرید.این راحت ترین و اولین روش است.سپس پس از پاک کردن سطوح سطح را با یک پارچه خشک کنید تا لکه ها باقی نمانند.

  تمیز کردن قوی تر:

  اگر رسوب ها با آب و صابون از بین نمی روند.روش بعدی استفاده از سرکه و ساختن خمیری با استفاده از آن است.مخلوطی از سرکه، نمک و آرد روش مناسبی برای شیرهای برنجی است.ابتدا سطح را با این خمیر ماساز دهید سپس آبکشی نمایید و با یک پارچه خشک کنید.

  روش دیگری که برای پاک کردن سطوح استفاده می شود استفاده از نمک، نوشابه و آبلیمو است.می توانید از این مخلوط نیز یک خمیر بسازید سطح را با یک مسواک ماساژ دهید.سپس آبکشی و سطح را خشک نمایید.

  روش دیگری نیز وجود دارد که استفاده از سس گوجه فرنگی است.اسیدسیتریک موجود در سس گوجه فرنگی پاک کننده خوبی برای مس و فولاد های ضد زنگ است.

  سرکه نیز به تنهایی گزینه خوبی است.می توانید سرکه را روی سطوح اسپری کنید سپس  با یک مسواک آن را ماساژ دهید و آبکشی و خشک نمایید.

  تمیز کردن اطراف لبه ها:

  می توانید از یک مسواک قدیمی برای تمیز کردن لبه ها استفاده کنید.با آب و صابون لبه ها را تمیز و سپس آبکشی و خشک نمایید.

  پاک کردن دوش:

  برای تمیز کردن دوش می توانید یک پاکت را پر از سرکه کنید و به دوش ببندید تا دوش در آن قرار بگیرد، پس از یک ساعت آبکشی کنید تا رسوبات پاک شوند.

   

  دسته بندی : مقالات
  نقل و قول / پاسخ به :