تعرفه خدمات سایت

  تعرفه خدمات سایت برند ساختمان
  شرکت فرتاک سازان پرگاس در نظر دارد به جهت توسعه برند سازی صنایع ساختمانی و بهبود اوضاع اقتصادی شرکت ها امکاناتی را در اختیار شرکت ها قرار دهد.به منظور بهره مند شدن از تمامی این امکانات ابتدا لازم است در سایت HouseBrand ثبت نام کرده باشید و از بسته عضویت عادی استفاده نمایید.


  بسته عضویت عادی
  کلیه شرکت های ساختمانی اعم از تولید کنندگان، مصرف کنندگان و سازندگان می توانند با ثبت نام در این سایت از خدمات رایگان بسته عضویت عادی این سایت برخوردار شوند.خدمات این بسته شامل عضویت در خبرنامه، دریافت وبسایت با پهنای باند و سئوی اختصاصی و طراحی کمپین تبلیغاتی می باشد.همانطور که قبلا نیز شرح داده شد، این امکانات رایگان هستند و با استفاده از راهنمای ثبت نام می توانید از این خدمات بهره مند شوید.

   

   

  بسته برنزی

  شرکت هایی که نیازمند خدمات بیشتری می باشند، می توانند از امکانات این بسته که علاوه بر خدمات بسته عضویت عادی، شامل ارائه محصولات در نشریه الکترونیکی، بازاریابی تلفنی محصولات و ارسال اطلاعات پروژه های ساختمانی در حال اجرا می باشد.

   


  بسته نقره ای
  علاوه بر خدماتی که پیش تر شرح داده شد به منظور ارتقاء فروش و برندسازی شرکت ها می توانند از بسته های کامل تری استفاده نمایند که علاوه بر خدمات بسته های عضویت عادی و برنزی، شامل مدیریت سایت، ارائه محصولات سازندگان مسکن و بازاریابی حضوری محصولات می باشد.

   


  بسته طلایی
  به منظور بهره مندی از کلیه خدمات این سایت و دریافت کامل ترین پکیج تبلیغاتی و برندسازی شرکت ها می توانند از بسته طلایی که علاوه بر امکانات بسته عادی، برنزی و نقره ای، مدیریت صفحات مجازی را دارا می باشد استفاده نمایید.

   


  جهت کسب اطالاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.

  نقل و قول / پاسخ به :