House Brand • منطقه صفر کجاست؟

منطقه صفر کجاست؟

20شهریور 321 0
منطقه صفر کجاست؟
این مقاله چکیده ای ندارد

مرکز تجارت جهانی (به انگلیسی: World Trade Center) یا همان برج‌های دوقلو در منطقه ای شامل ۷ ساختمان در منطقه منهتن نیویورک در ایالات متحده آمریکا، که توسط معمار ژاپنی-آمریکایی مینورو یامازاکی طراحی شده بود که در حملات ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱، ساختمان های شماره 1،2 و 7 فرو ریخت.  پس از وقوع این حملات این ناحیه منطقه صفر نام گرفت.

 

مرکز تجارت جهانی، برج های دوقلو

مرکز تجارت جهانی_برج های دوقلو

کار ساخت این ساختمان ها در 1966 آغاز شد و در سال 1977 به پایان رسید. تا پیش از ساخته شدن برج ویلیس در شیکاگو، این برج ها بلند ترین ساختمان های جهان بودند.مرکز تجارت جهانی علاوه بر دفاتر کار متعدد،شامل یک میدان بزرگ، هتل، پارکینگ های طبقاتی به گنجایش دوهزار جای پارک و یک مرکز اطلاعات بود. ورودی تونل خط آهن به شهر نیوجرسی و همچنین ایستگاه‌های سه خط مترو در قسمت زیرین این بنا قرار دارد. در این بنا 430 شرکت مستقر بودند. در درون این ساختمان، مراکز ضروری و حساس شهر نیویورک مانند ادارات بندرگاه دو شهر مجاور نیویورک و نیوجرسی نیز قرار داشت که علاوه بر این خیابان‌های روگذر ،پل، تونل‌های منتهی به منطقه منهتن و همچنین فرودگاه‌های اطراف را نیز کنترل می‌کرد. این برج ها و ساختمان های میانیشان در آوریل 1973 افتتاح شدند.

 

مرکز تجارت جهانی، برج های دوقلو

 

در 11 سپتامبر طی حملاتی تروریستی دو هواپیمای مسافربری ربوده شده توسط گروهی تروریستی تعمدا به این دو برج برخورد کرده و برج ها را ویران کردند و خسارات غیر قابل جبرانی را به بار آوردند...

 

مرکز تجارت جهانی، برج های دقلو،11 سپتامبر

 

۱۳ سال پس از حملات تروریستی یازده سپتامبر در شهر نیویورک، ساختمان جدید مرکز تجارت جهانی افتتاح شده است.

 

مرکز تجارت جهانی، منطقه صفر

 

ارتفاع این ساختمان 541 متر است و 104 طبقه دارد که "One World Trade Center" نام دارد و  درست در مرکز قطعه زمینی که پیش‌تر، برج‌های دوقلوی تجارت جهانی از آن سر بلند کرده بودند، بنا شده است.

 

مرکز تجارت جهانی، منطقه صفر

 

 • ارسال شده توسط : maryam
 • مقاله های مشابه

  نظرات شما

  فقط کاربران عضو می توانند نظر ارسال کنند ایجاد حساب کاربری یا ورود به حساب کاربری
  هیچ دیدگاهی برای این پست ارسال نشده است شما اولین نفر باشید
  HouseBrand یک سامانـه اینترنتی است که به منظور توسعه برند سازی ساختمان سازی در صنعت ساختمان و توسعه بازار این صنعت راه اندازی شـده است، ایـن سامانه به تمامی کاربران خود یک پنل اختصاصی رایگان با قابلیت و دسترسی های فراوانی در اختیار آن ها قرار می دهد . این امکان را برای آن ها فراهم می آورد که بدون واسطه و محدودیت بتوانند بصورت مستقیم وارد بازار بزرگ صنعت ساختمان شوند.
  logo-samandehi