House Brand • بلندترین آسانسوردنیا ، سازه ای منحصر بفرد در چین

بلندترین آسانسوردنیا ، سازه ای منحصر بفرد در چین

16تیر 274 0
بلندترین آسانسوردنیا ، سازه ای منحصر بفرد در چین
این مقاله چکیده ای ندارد

سازه ها و بناهای عظیم بسیاری در دنیا ساخته شده است که کشور چین یکی از مراکز این سازه های عظیم به حساب می آید . آسانسور بیلانگ یکی از این بناهای عظیم و منحصر بفرد این کشور است که در ژانگ جیاجی واقع شده است .

این آسانسور در پرتگاهی بلند ساخته شده است و دیواره ی شیشه ای آن موجب شده است که منظره و تصویر منحصربفردی به بازدیدکنندگانی که سوار بر این آسانسور شده اند را هدیه دهد .

این آسانسور از سه آسانسور جداگانه متشکل بوده و دارای ارتفاع شگفت انگیز 330 متر است . شروع به ساخت بیلانگ در سال 1999 بوده که تا سال 2002 ساخت آن به اتمام رسید . برای ساخت آن 120 میلیون ین که معادل 17 میلیون دلار است هزینه شده است . مطمئنا منظره شگفت انگیزی که این آسانسور داراست یکی از زیباترین مناظر طبیعی دنیاست که سالانه هزاران توریست را به این منطقه جذب میکند . بدون شک بایستی حتما یکبار سوار شدن بر آن را امتحان کرد . 

 • ارسال شده توسط : omid.n
 • مقاله های مشابه

  نظرات شما

  فقط کاربران عضو می توانند نظر ارسال کنند ایجاد حساب کاربری یا ورود به حساب کاربری
  هیچ دیدگاهی برای این پست ارسال نشده است شما اولین نفر باشید
  HouseBrand یک سامانـه اینترنتی است که به منظور توسعه برند سازی ساختمان سازی در صنعت ساختمان و توسعه بازار این صنعت راه اندازی شـده است، ایـن سامانه به تمامی کاربران خود یک پنل اختصاصی رایگان با قابلیت و دسترسی های فراوانی در اختیار آن ها قرار می دهد . این امکان را برای آن ها فراهم می آورد که بدون واسطه و محدودیت بتوانند بصورت مستقیم وارد بازار بزرگ صنعت ساختمان شوند.
  logo-samandehi