House Brand • پنجره های خلیجی

پنجره های خلیجی

13تیر 305 0
پنجره های خلیجی
این مقاله چکیده ای ندارد

پنجره ها بخش مهمی از هر خانه هستند.پنجره ها می توانند ویژگی های جذابی را به خانه شما ببخشند و فضای باز و بیشتری برای خانه شما ایجاد کند.همچنین نور، تهویه و هوای تازه را در خانه تان ایجاد کنند.انواع مختلفی از پنجره ها بسته به نوع مواد و مکانی که استفاده می شوند وجود دارد.پنجره های خلیجی که از عصر ویکتوریا محبوبیت داشته اند باعث می شود فضا بزرگ تر به نظر برسد و به داخل و خارج اتاق شما فضای جذابی را بدهد.اگر اتاقی دارید که به اندازه کافی نور خورشید را دریافت نمی کند می توانید از این پنجره ها استفاده کنید.این پنجره ها باعث می شوند نور و فضا از هر جهت وارد شود.طرح این پنجره ها ممکن است از طرح کف یا پایه شروع شود.

پنجره های خلیجی دارای سه دهانه هستند که دهانه های کناری کوچک ترند و نور بیشتری را جذب می کنند به خصوص در فصل زمستان که نور کم است.این پنجره ها ممکن است نیمه مربع، نیمه شش ضلعی، نیمه هشت ضلعی یا نیم دایره ای باشند و زاویه آنها 90، 135، 150 است.جنس این پنجره ها می تواند از وینیل، چوب و فایبرگلاس باشد.

انواع مختلفی از پنجره های خلیجی وجود دارد.مانند پنجره کمانی، پنجره خلیجی دایره ای، جعبه ای و ...

به طور کلی پنجره های خلیجی علاوه بر زیبایی که به فضای داخل و خارج خانه شما می بخشند فضایی آفتابی برای شما ایجاد می کند.

پنجره ها می توانند یکی از جذاب ترین ویژگی های منزل شما باشند و احساس راحتی و فضای بیشتری را به خانه شما ببخشند.همچنین به هدف دوراسیون هم از آنها استفاده می شود.پنجره ها باعث افزایش نور اتاق و قوی تر شدن رنگ دیوار ها و مبلمانتان نیز می شوند.

پنجره های خلیجی مرز بصری یک دیوار را خنثی می کنند و به نظر می رسد که به داخل هوای آزاد باز می شوند و القا کننده حس بالکن یا حیاط را دارند.

 • ارسال شده توسط : پویا مدیر
 • مقاله های مشابه

  نظرات شما

  فقط کاربران عضو می توانند نظر ارسال کنند ایجاد حساب کاربری یا ورود به حساب کاربری
  هیچ دیدگاهی برای این پست ارسال نشده است شما اولین نفر باشید
  HouseBrand یک سامانـه اینترنتی است که به منظور توسعه برند سازی ساختمان سازی در صنعت ساختمان و توسعه بازار این صنعت راه اندازی شـده است، ایـن سامانه به تمامی کاربران خود یک پنل اختصاصی رایگان با قابلیت و دسترسی های فراوانی در اختیار آن ها قرار می دهد . این امکان را برای آن ها فراهم می آورد که بدون واسطه و محدودیت بتوانند بصورت مستقیم وارد بازار بزرگ صنعت ساختمان شوند.
  logo-samandehi