مرجع برند های ساختمانی - House Brand • مقاله ها

مقاله های ارسال شده

 • چرا به سایت نیاز داریم؟

  23تیر

  با گذشت زمان و پیشرفت های علم و تکنولوژی انسان را بر آن داشته تا از اینترنت و دنیای مجازی بیشتر استفاده کند. زندگی جهان امروز بر محور اینترنت و تکنولوژی است.بدین صورت که شما در هر کجای جهان که باشید با در دست داشتن اینترنت می توانید به همه جای جهان راه پیدا کنید.علاوه بر این دلایل بسیاری وجود دارد که باعث میشود شرکت ها و کارآفرینان داشتن سایت را بر هر چیز ارجح تر بدانند.

   

  چرا به سایت نیاز داریم؟

   

  وجود یک سایت به کسب و کار شما اعتبار می بخشد.داشتن سایت باعث می شود مشتریان راحت تر به شما اعتماد کنند.

  هزینه تبلیغات شما کاهش می یابد. به جای صرف هزینه برای تبلیغ در تلوزیون، بیلبوردها و غیره در سایت خود تبلیغ می کنید. همچنین هزینه های چاپ شما نیز به حداقل می رسند.

  همچنین با قوی کردن سئوی سایت می توانید در رده برتر سایت های موتورهای جست و جو قرار بگیرید که این خود یکی از کم هزینه ترین و بهترین راه های جلب اعتماد مشتری است.

  دسترسی برای کاربران سرتاسر جهان آسان می شود و می توانند شما را بشناسند.با گسترش شبکه های اجتماعی و مرتبط بودن سایت ها به این شبکه ها راه های معرفی کسب و کارها بسیار راحت شده است.

  تغییرات محصولات شما همچون قیمت ها و... در کمترین زمان ممکن به کاربران شما اطلاع داده خواهد شد. به صورت روزانه می توانید سایت خود را به روز کنید و اطلاعات خود را ویرایش کنید.

  فروش محصولات و خدمات از طریق اینترنت راحت تر و هزینه آن نیز کاهش می یابد.

  کلیه کارهای شما می تواند به صورت اتوماسیون انجام شود بدین صورت که کارهایی همچون ثبت سفارش را سایت شما انجام دهد.

  جلوگیری از اتلاف وقت. وبسایت دفتر کاردوم شما محسوب می شود و از این طریق می توانید به صورت شبانه روز به کارهایتان و همچنین سوالات و نیازهای مشتریان رسیدگی کنید.

  وبسایت ها به ازارهای 24 ساعته هستند که توسط موتورهای جست و جو بدون صرف هزینه بازاریابی می شوند.

  کسب در آمد تنها از طریق داشتن وبسایت. بسیاری از افراد تنها با داشتن یک وبسایت با مشتریان آنلاین خود به کسب درآمد پرداخته اند.

  راحت ترین راه ارتباط با مشتریان داشتن وبسایت است.این کار از نامه نگاری و ارتباط های تلفنی راحت تر و کم هزینه تر است.

   

  چرا به سایت نیاز داریم؟

   


  9 0
  ادامه مطلب
 • بلندترین آسانسوردنیا ، سازه ای منحصر بفرد در چین

  16تیر

  سازه ها و بناهای عظیم بسیاری در دنیا ساخته شده است که کشور چین یکی از مراکز این سازه های عظیم به حساب می آید . آسانسور بیلانگ یکی از این بناهای عظیم و منحصر بفرد این کشور است که در ژانگ جیاجی واقع شده است .

  این آسانسور در پرتگاهی بلند ساخته شده است و دیواره ی شیشه ای آن موجب شده است که منظره و تصویر منحصربفردی به بازدیدکنندگانی که سوار بر این آسانسور شده اند را هدیه دهد .

  این آسانسور از سه آسانسور جداگانه متشکل بوده و دارای ارتفاع شگفت انگیز 330 متر است . شروع به ساخت بیلانگ در سال 1999 بوده که تا سال 2002 ساخت آن به اتمام رسید . برای ساخت آن 120 میلیون ین که معادل 17 میلیون دلار است هزینه شده است . مطمئنا منظره شگفت انگیزی که این آسانسور داراست یکی از زیباترین مناظر طبیعی دنیاست که سالانه هزاران توریست را به این منطقه جذب میکند . بدون شک بایستی حتما یکبار سوار شدن بر آن را امتحان کرد . 


  47 0
  ادامه مطلب
 • برج آگورا - تایپه . تایوان

  13تیر

  چگونگی شکل‌گیری برج آگورا:این پروژه چنان طراحی شده که به‌نظر می‌رسد دو برج مارپیچ به دور هستة مرکزی پیچیده است.این نوع معماری شامل هستة مرکزی بسیار فشرده و طبقات مسکونی کاملاً انعطاف‌پذیر است به‌طوری‌که این امکان وجود دارد که دو واحد آپارتمانی بدون هیچ پل‌ ارتباطی در هم ادغام شوند. این نوع معماری کاهش زاویه دید نسبت به چشم‌انداز شهری و گسترة فراوانی از باغ‌های معلق را به‌همراه دارد.

  برج آگورا - تایوان

  برج آگورا، همانطورکه از اسم آن پیداست، برگرفته از ساختار مارپیچ دوگانه نظیر ساختار DNA است. در این ساختار هر مارپیچ دوگانه توسط دو واحد مسکونی مشخص می‌گردد و مجموعاً این‌دو یک طبقه را مشخص می‌کنند.

  استفاده از طرح DNA برای احداث این ساختمان نشان‌دهندة آن است که این برج به‌همراه سبزی بی‌نظیرش، نمایانگر حیات و زندگی است.

  برج آگورا - تایوان

  این برج از پایه تا بالا شامل 20 سطح ساکن به‌صورت مارپیچ دوگانه است که از پایین تا بالای برج از زاویه 0 تا 90 درجه به‌ دور هستة مرکزی برج پیچیده شده‌اند و حالت سینوسی نمای برج کاملاً به چشم می‌خورد.

  • پیچش 90 درجه‌ای چهار هدف را دنبال می‌کند:

  1- نخستین هدف این است که پروفیل هرمی شمال به جنوب ساختمان، کاملاً یکپارچه باشد. درواقع، شکل این پروژه با توجه به جهت آن تغییر می‌کند. کشیدگی این برج در جهت شرقی غربی شبیه هرمی رومبو‌هدرالی است درحالی‌که کشیدگی این برج در راستای شمال به جنوب شبیه هرمی معکوس است.

  2- دومین هدف، ایجاد بیشترین گسترة باغ‌های سر‌باز معلق است که بخشی از مساحت طبقات نباشند.

  درواقع بخش کاشته‌شدة ساختمان، که همان بالکن است، می‌تواند 10 درصد از کل حجم ساختمان را تشکیل دهد.

  3- سومین هدف، ایجاد چشم‌انداز وسیع و استثنایی در راستای افق تایپه برای ساکنین بوده که این کار از‌طریق ایجاد چشم‌اندازهای عرضی صورت می‌گیرد. این چشم‌انداز وسیع عموماً در راستای برج 101 تایپه و منطقة تجاری مرکزی شهر است.

  4- چهارمین هدف ایجاد طبقاتی استاندارد با شکل هندسی پیشرفته به‌همراه لدجس (Corbls) برای هر طبقه بوده که با حذف محور چشم‌انداز، حریم هر آپارتمان را خصوصی و محرمانه کرده است.

  در این برج هر طبقه نسبت به طبقة بعدی 5/4 درجه انحراف دارد که شکل ظاهری آن‌را در ارتفاع 20 طبقه با زاویة 90 درجه‌ تغییر می‌دهد.

  • اجزاء اصلی برج

  1- جنگل و بیشة بی‌نظیر نما:

  به‌منظور ایجاد فضایی کاملاً خصوصی، کل برج در شیب یا خندق گود قرار گرفته و دیوارهای آن مانند بیشه‌ای فشرده است که فضایی محرمانه ایجاد می‌کند. نمای جنگل‌گونه این برج به‌گونه‌ای است که امکان ورود بی‌رویة نور را فراهم می‌سازد. درواقع از نوک برج تا پارکینگ، استخر و سالن ورزش امکان استفاده از نور طبیعی را دارند و در‌عین‌حال بافت متراکم جنگلی، تهویه‌ای طبیعی را بوجود می‌آورد.

  پوستة خارجی برج، انبوه گیاه و پوستة داخلی آن نمای شیشه‌ای است که با استفاده از شیشه‌های دوجداره امکان کنترل نور و حرارت را فراهم می‌کند: پنجره‌های دوجداره‌ای که با کنترل نور ورودی فضایی مطلوب را ایجاد کرده و نمایی سبز که شادی زندگی در طبیعت را به‌همراه دارد. اما در خارج از برج شرایط کاملاً متفاوت است. ناظرین خارجی برج به‌هیچ وجه امکان دید به داخل برج را ندارند و این بافت جنگلی مانع از شکسته‌شدن حریم خصوصی برج می‌شود.

  برج آگورا - تایوان

  2- نمایی شفاف پل ارتباطی داخلی و خارجی:

  طبقة همکف که در دو ارتفاع مجزا طراحی شده، از‌طریق نمای شفاف، پل ارتباطی میان فضای مسکونی داخلی و باغ‌های خارجی است.

  هستة مرکزی به‌گونه‌ای طراحی شده که پیچش عمودی بوجود‌آمده، امکان احداث دو واحد ساختمانی در یک سطح واحد را فراهم کند.

  در هر طبقه، بر‌روی هستة مرکزی، دو راه‌پله و چهار آسانسور سرعت بالا (با ظرفیت 24 نفر یا 1800 کیلوگرم) نصب شده است. همچنین یک آسانسور خودرو برای جابجایی قطعات بزرگ و سنگین نیز درنظر گرفته شده است.

  در بالای هسته، دو گاراژ شیشه‌ای قرار دارد. متراژ هر واحد مسکونی ماکسیمم 540 متر‌مربع بوده که پشت نمایی شیشه‌‌ای محفوظ شده است.

  برج آگورا - تایوان

  3- ساختار نما:

  نمای جنگلی و شیشه‌ای تنها ظاهر این ساختار را تشکیل نمی‌دهند. شکل ظاهری عمودی توسط میله‌هایی مورب با نمایی شیشه‌ای بوجود آمده است. در هر تراز، سیستم دوطبقه توسط دو طبقه مجزا و سقفی معلق ایجاد شده است. لذا شبکة روان‌ها (نظیر آب باران، آب استفاده‌شده، آب گرم، الکتریسیته، گرمایش زیرطبقه‌ای، هوای سرد و گرم، فیبر اپتیکی و غیره) می‌توانند بدون هیچ مشکلی در هر طبقة افقی پخش شوند.

  همچنین نمای پوشیده‌شده از کریستال‌های منظم دیده می‌شود که در هر طبقه تکرار می‌شوند. شباهت این نما در هر طبقه به‌ این علت است که از قطعات قبل در کارخانه ساخته شده و فقط نصب می‌شوند.

  ازطرفی شیشه‌ای چند لایه (فاصلة هوایی+ پلی‌وینیل بوتیرال) یا نمایی دوجداره به‌همراه کرکره‌های از پیش نصب شده برای حفاظت واحدها از نور مستقیم خورشید درنظر گرفته شده که از تلفات حرارتی نیز جلوگیری می‌کند.

  درواقع می‌توان گفت در کنار نمای سبز مشاهده‌شده، نمای سفیدی نیز دیده می‌شود که حاصل شیشه و بافت کریستالین است.

  سایبان‌های فتوولتائیکی به‌همراه جاذب‌های حرارتی جهت تولید آب گرم، از دیگر مزایای این برج محسوب می‌شوند.

  آنچه این ساختار را بسیار جذاب خواهد کرد، تغییر رنگ نمای آن در فصول مختلف سال است. درواقع با توجه به گیاهی‌بودن بیشتر نما، در فصل تابستان یا نمای سبز، پاییز طلایی و زرد، بهار صورتی و قرمز و فصل زمستان بی‌روح و رنگ به‌نظر می‌رسد. درختان میوه متعدد نه‌تنها شکل ظاهری زیبایی به نما می‌دهد بلکه همراه با بوی خوش، محیطی آرام‌بخش را برای ساکنین ایجاد می‌کنند.

  برج آگورا - تایوان

  4- سقف فتوولتائیکی و باغ‌های آن برای پاکسازی:

  اتاقک فتوولتائیکی بزرگی که در ارتفاع 100 متری برج واقع شده، اشعة خورشید را به انرژی الکتریکی تبدیل می‌کند. این الکتریسیته مستقیماً وارد شبکة انرژی ساختمان می‌شود. در زیر این لایه، کلوپ‌هایی درنظر گرفته شده که دور تا دور آن‌را باغ‌های وسیع پوشانده است. ازطرفی این مجموعه آب باران را فیلتر کرده و ناخالصی‌های آن‌را توسط گیاهان می‌گیرد. در مرحلة بعد این آب به کمک جاذبه وارد شبکة آبرسانی ساختمان می‌شود.

  یکی از مزایای این برج، پارکینگ آن است که امکان بهره‌برداری از نور طبیعی را دارد. این پارکینگ ظرفیت 230 خودرو و 500 اسکوتر را داراست و کل بار وزنی ساختمان برروی پارکینگ قرار دارد.

  انقلابی بزرگ در عرصة معماری:

  تلفیق طبیعت و صنعت وجه تمایز برج از سایر برج‌های مشابه است. شکل جذاب و پیچش همزمان دو ساختمان به دور هسته‌ای مرکزی، حس تولد و حیات مجدد را در ظاهر این نماها ایجاد می‌کند و درواقع می‌توان گفت برج آگورا انقلابی عظیم در معماری محسوب می‌شود.

  برج آگورا - تایوان

   


  34 0
  ادامه مطلب
 • پنجره های خلیجی

  13تیر

  پنجره ها بخش مهمی از هر خانه هستند.پنجره ها می توانند ویژگی های جذابی را به خانه شما ببخشند و فضای باز و بیشتری برای خانه شما ایجاد کند.همچنین نور، تهویه و هوای تازه را در خانه تان ایجاد کنند.انواع مختلفی از پنجره ها بسته به نوع مواد و مکانی که استفاده می شوند وجود دارد.پنجره های خلیجی که از عصر ویکتوریا محبوبیت داشته اند باعث می شود فضا بزرگ تر به نظر برسد و به داخل و خارج اتاق شما فضای جذابی را بدهد.اگر اتاقی دارید که به اندازه کافی نور خورشید را دریافت نمی کند می توانید از این پنجره ها استفاده کنید.این پنجره ها باعث می شوند نور و فضا از هر جهت وارد شود.طرح این پنجره ها ممکن است از طرح کف یا پایه شروع شود.

  پنجره های خلیجی دارای سه دهانه هستند که دهانه های کناری کوچک ترند و نور بیشتری را جذب می کنند به خصوص در فصل زمستان که نور کم است.این پنجره ها ممکن است نیمه مربع، نیمه شش ضلعی، نیمه هشت ضلعی یا نیم دایره ای باشند و زاویه آنها 90، 135، 150 است.جنس این پنجره ها می تواند از وینیل، چوب و فایبرگلاس باشد.

  انواع مختلفی از پنجره های خلیجی وجود دارد.مانند پنجره کمانی، پنجره خلیجی دایره ای، جعبه ای و ...

  به طور کلی پنجره های خلیجی علاوه بر زیبایی که به فضای داخل و خارج خانه شما می بخشند فضایی آفتابی برای شما ایجاد می کند.

  پنجره ها می توانند یکی از جذاب ترین ویژگی های منزل شما باشند و احساس راحتی و فضای بیشتری را به خانه شما ببخشند.همچنین به هدف دوراسیون هم از آنها استفاده می شود.پنجره ها باعث افزایش نور اتاق و قوی تر شدن رنگ دیوار ها و مبلمانتان نیز می شوند.

  پنجره های خلیجی مرز بصری یک دیوار را خنثی می کنند و به نظر می رسد که به داخل هوای آزاد باز می شوند و القا کننده حس بالکن یا حیاط را دارند.


  33 0
  ادامه مطلب

HouseBrand یک سامانـه اینترنتی است که به منظور توسعه برند سازی ساختمان سازی در صنعت ساختمان و توسعه بازار این صنعت راه اندازی شـده است، ایـن سامانه به تمامی کاربران خود یک پنل اختصاصی رایگان با قابلیت و دسترسی های فراروانی در اختیار آن ها قرار می دهد . این امکان را برای آن ها فراهم می آورد که بدون واسطه و محدودیت بتوانند بصورت مستقیم وارد بازار بزرگ صنعت ساختمان شوند.
logo-samandehi