برندهای ساختمانی

پروژه های برند ها


مجتمع نیکا
مجتمع نیکا
پروژه رز
پروژه رز
پارادایس پارک 1
پارادایس پارک 1
بام سامان
بام سامان

نمایشگاه

آخرین شرکت ساختمان به روز شده

درباره House Brand

House Brand چیست ؟

خانه برند ساختمان یک سامانه اینترنتی است که به منظور توسعه برند سازی ساختمان سازی و صنایع وابسته تولید شده است ، این سایت کارآمد به هر برند ساختمانی یک زیر سایت اختصاصی با قابلیت های یک سایت کامل جهت نمایش معرفی شرکت ، محصولات و سوابق برند را ارائه میدهد ، با عضویت در این سایت خواهید توانست برای هر برند خود یک سایت اختصاصی ایجاد نمایید ، علاوه بر ارائه یک سایت شما قادر خواهید بود در فهرست های گوناگون قرار گیرید تا مشتریان و کاربران شما را در فهرست پیدا کرده و با خدمات شما آشنا شوند.

سرویس های HouseBrand چیست ؟

با عضویت در خانه برند ساختمان قادر خواهید بود یک سایت کامل با امکاناتی همچون ارسال اخبار تالار گفتمان ، پروفایل برند شما لینک باکس اطلاعات ،تمایش محصولات ، نمایش سوابق ، استفاده از طرح های تشویقی خانه برند جهت توسعه برند ، افزودن بی نهایت زیر سایت ، فضای میزبانی ، افزودن مدیر و نویسنده ، مدیریت خبرنامه ، مدیریت کاربران و ... را بصورت کاملا رایگان در اختیار داشته باشید .

چرا باید در housebrand عضو شد ؟

سایت خانه برند ساختمان یک مرجع کامل از تولید کنندگان مواد اولیه ، مصالح ساختمانی و سازندگان ساختمان می باشد. که امکان برقراری ارتباط موثر و توسعه بازار این صنعت می باشد. توسعه کسب و کار رابطه مستقیم با نحوه ارائه محصولات دارد ، ارائه مستقیم محصولات و خدمات به بازار هدف تخصص ماست.

آیا میتوان زیر سایت خود را به دامنه اختصاصی متصل نمایم ؟

بله شما قادر خواهید بود سایت ساخته شده خود را در HouseBrand به راحتی به یک دامنه متصل نمایید

آیا خدمات HouseBrand رایگان است ؟

بله ، HouseBrand با هدف برند سازی در زمینه ساختمان و با نشانه گذاری بر پایه معرفی خدمات مشتری و ایجاد یک فهرست و منبع کامل از برند ها برای مشتریان راه اندازی شده است و هدف آن ایجاد فهرستی کامل از برند های موجود در بازار ایران است

در HouseBrand چه میگذرد