برندهای ساختمانی

پروژه های برند ها


مجتمع مسکونی احسان
مجتمع مسکونی احسان
نیلوفر
نیلوفر
هتل پنج ستاره پرشین پلازا
هتل پنج ستاره پرشین پلازا
اداری ایران
اداری ایران

نمایشگاه

آخرین شرکت ساختمان به روز شده

درباره House Brand

House Brand چیست ؟

خانه برند ساختمان یک سامانه اینترنتی است که به منظور توسعه برند سازی ساختمان سازی و صنایع وابسته تولید شده است ، این سایت کارآمد به هر برند ساختمانی یک زیر سایت اختصاصی با قابلیت های یک سایت کامل جهت نمایش معرفی شرکت ، محصولات و سوابق برند را ارائه میدهد ، با عضویت در این سایت خواهید توانست برای هر برند خود یک سایت اختصاصی ایجاد نمایید ، علاوه بر ارائه یک سایت شما قادر خواهید بود در فهرست های گوناگون قرار گیرید تا مشتریان و کاربران شما را در فهرست پیدا کرده و با خدمات شما آشنا شوند.

سرویس های HouseBrand چیست ؟

با عضویت در خانه برند ساختمان قادر خواهید بود یک سایت کامل با امکاناتی همچون ارسال اخبار تالار گفتمان ، پروفایل برند شما لینک باکس اطلاعات ،تمایش محصولات ، نمایش سوابق ، استفاده از طرح های تشویقی خانه برند جهت توسعه برند ، افزودن بی نهایت زیر سایت ، فضای میزبانی ، افزودن مدیر و نویسنده ، مدیریت خبرنامه ، مدیریت کاربران و ... را بصورت کاملا رایگان در اختیار داشته باشید .

چرا باید در housebrand عضو شد ؟

سایت خانه برند ساختمان یک مرجع کامل از تولید کنندگان مواد اولیه ، مصالح ساختمانی و سازندگان ساختمان می باشد. که امکان برقراری ارتباط موثر و توسعه بازار این صنعت می باشد. توسعه کسب و کار رابطه مستقیم با نحوه ارائه محصولات دارد ، ارائه مستقیم محصولات و خدمات به بازار هدف تخصص ماست.

آیا میتوان زیر سایت خود را به دامنه اختصاصی متصل نمایم ؟

بله شما قادر خواهید بود سایت ساخته شده خود را در HouseBrand به راحتی به یک دامنه متصل نمایید

آیا خدمات HouseBrand رایگان است ؟

بله ، HouseBrand با هدف برند سازی در زمینه ساختمان و با نشانه گذاری بر پایه معرفی خدمات مشتری و ایجاد یک فهرست و منبع کامل از برند ها برای مشتریان راه اندازی شده است و هدف آن ایجاد فهرستی کامل از برند های موجود در بازار ایران است

در HouseBrand چه میگذرد